کد خبر: 3997521
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
مدرسه مجازی حفظ قرآن کریم به گفته تولیدکنندگان آن، اولین و تنهاترین اپلیکیشن حفظ کل قرآن کریم به صورت ترتیبی است.

به گزارش ایکنا، سفره کرم و نعمت الهی برای همگان باز است و چقدر زیباست که هرکسی می‌تواند به اندازه ظرفیت، توان و استعداد خود از قرآن کریم استفاده کند. در رحمت حفظ قرآن بر همگان گشوده است و عده‌ای که از استعداد و حافظه قوی برخوردارند و وقت لازم برای حفظ دارند، بسیار به جاست که از ابتدا شروع به حفظ کرده و منظم و به ترتیب سوره‌ها را حفظ کنند.

برای حفظ قرآن روش‌های گوناگونی وجود دارد که تمام این روش‌ها در دو روش (حفظ ترتیبی و حفظ موضوعی) خلاصه می‌شود. مدرسه مجازی حفظ قرآن کریم که به گفته تولیدکنندگانش اولین و تنهاترین اپلیکیشن حفظ کل قرآن کریم به صورت ترتیبی است این امکان را به علاقه‌مندان این حوزه می‌دهد تا به راحتی بتوانند به صورت مجازی قران را حفظ کنند.

منظور از حفظ ترتیبی در این اپلیکیشن به این معنی است که حفظ آیات از ابتدای قرآن تا پایان آن صورت می‌پذیرد. این اپلیکیشن با قابلیت پازل صفحات قرآن موجب تقویت حافظه تصویری حافظ می‌شود. همچنین کلاس هوشمند حفظ قرآن کریم با قابلیت‌های مختلف، سامانه آنلاین آزمون المپیاد سراسری حفظ قرآن کریم به صورت رایگان، دفترچه حفظ ۴۰۰۰ صفحه‌ای حفظ شامل ثبت فعالیت و دستاورد هر روز، ثبت یادداشت برای حفظ روز بعد، امکان نشان‌گذاری صفحه و امکان پرش بین صفحات از قابلیت‌های این برنامه است.


قرآن هوشمند آیه به آیه شامل سه دوره کامل قرائت قاریان برتر جهان به صورت ترتیل و تحدیر و قرآن ۱۵ خطی مخصوص حفظ، صفحات عثمان طه واقعی مطابق با قرآن‌های چاپی مخصوص حفظ، دسترسی سریع و آسان به جزء، سوره، صفحه، آیه و... از دیگر قابلیت‌های این برنامه است.


همچنین قابلیت پخش صوت به‌صورت پیوسته، تکی، تکراری و مشخص کردن مرتبه تکرار، آزمون‌گیر هوشمند شامل پرسش از سوالات به صورت نامحدود و بدون تکراری بودن بودن سوالات، قابلیت تعیین محدوده آزمون به دلخواه قرآن‌آموز با توجه به صفحه یا جزء خاص، شامل جدول حفظ ۶۰۴ خانه‌ای برای ثبت و علامت‌زدن حفظ روزانه از مهمترین ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

مدرسه مجازی حفظ قرآن کریم دارای بخش بانک دانلود است که شامل دریافت فایل‌های صوتی به‌صورت یکجا برای قاری مورد نظر، دریافت فایل‌های صوتی برای سوره دلخواه برای قاری دلخواه، دریافت روزانه اطلاعات و اخبار قرآنی است.
 
پس از نصب این برنامه، برای استفاده از تمامی امکانات آن باید برنامه را از بخش فعال‌سازی ارتقا دهید. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از فعالسازی برنامه کارشناسان ما بصورت ۲۴ ساعته در پیام‌رسان‌های ایتا، سروش و اینستاگرام که نشانی آن‌ها در برنامه موجود است پاسخگوی شما خواهند بود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: