کد خبر: 4001977
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب از برپایی نمایشگاه عرضه محصولات حجاب در مصلی تهران خبر داد و گفت: محصولات با تخفیف 20 تا 30 درصدی نسبت به قیمت بازار عرضه می‌شود.

برپایی نمایشگاه عرضه محصولات حجاب با تخفیف 30 درصد

اسدالله سلیمانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب، در گفت‌وگو با ایکنا، از راه‌اندازی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات حجاب خبر داد و اعلام کرد: تولیدکنندگان محصولات حجاب طی سال‌های اخیر خواستار داشتن سکوی فروش متمرکز برای عرضه محصولات حجاب بودند. با تلاش‌های صورت گرفته سال گذشته مقرر شد استانداری تهران فضای مصلی تهران را در اختیار تولیدکنندگان حجاب قرار دهد تا بتوانیم یک نمایشگاه دائمی و سکوی فروش برای محصولات حجاب داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شرایط کرونایی و پروتکل‌هایی که وجود داشت این مسئله سال گذشته محقق نشد، گفت: اخیراً به کمک اتحادیه پوشاک قرار است نمایشگاه عفاف و حجاب و پوشش‌های ایرانی ـ اسلامی برگزار شود که 54 غرفه آن به محصولات حجاب و 150 غرفه دیگر متعلق به اتحادیه پوشاک برای عرضه سایر محصولات پوشاک خواهد بود.

سلیمانی افزود: این نمایشگاه از 17 مهرماه آغاز به کار می‌کند و تا پایان سال فعال خواهد بود و علاقه‌مندان برای تهیه ملزومات و پوشاک حجاب می‌توانند به محل نمایشگاه در مصلی تهران مراجعه کنند.

وی در ادامه از دغدغه‌های فرهنگی تولید‌کنندگان حجاب سخن گفت و افزود: تولید‌کنندگان عضو انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در این نمایشگاه غرفه دارند و با توجه به دغدغه‌های فرهنگی خود محصولاتشان را با تخفیف 20 تا 30 درصد نسبت به قسمت بازار عرضه خواهند کرد.

وی ادامه داد: انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در تلاش است با کاهش قیمت‌ها و دسترس‌پذیر کردن محصولات حجاب به خانواده‌ها در تهیه اقلام حجاب کمک کند تا بتوانند تمام اقلام مورد نیاز خود را از یک محل خرید کنند.

وی در پایان گفت: تولیدکنندگان محصولات حجاب که عضو انجمن نیستند اما تمایل به داشتن غرفه در این نمایشگاه را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن به نشانی bazarehijab.ir عضو انجمن شده و درخواست خود را برای داشتن غرفه ارائه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: