کد خبر: 4004292
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی‌خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمدحسین ایمانی خوشخو آمده است:

«جناب آقای دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو

از آنجایی که نقش قانونی و اساسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیاستگذاری و هدایتگری فرهنگ کشور به سوی اهداف متعالی هم راستا با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با انسجام داخلی بخش‌های مختلف و همسو بودن این مجموعه‌‌ها با سیاست‌های کلان دولت مردمی تحقق می‌­یابند، جناب‌عالی را که از سابقه‌ای طولانی و تجارب ارزشمند در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری برخوردار هستید به عنوان «مشاور وزیر در امور سیاست‌گذاری‌‌های کلان و توسعه فعالیت ‌های فنآورانه فرهنگی و هنری» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و همکاری و تعامل کلیه حوزه‌های مربوطه، وظایف محوله به ویژه همفکری در ارتقای و ایفای نقش سازنده‌تر شوراهای اجتماعی تصمیم‌ ساز شورای عالی انقلاب فرهنگی به ویژه شورای فرهنگ عمومی و شورای هنر را به نحو مناسبی ایفاء نمائید.

انتظار می‌رود پیشرفت کارها و اقدامات مربوطه  به صورت مستمر به اینجانب گزارش شود.

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند منّان خواستارم.»

 محمدحسین ایمانی خوشخو از نیروهای اولیه جهاددانشگاهی و دارای دکترای گردشگری با گرایش اقتصاد گردشگری است.

در کارنامه اجرایی ایمانی خوشخو می توان به معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، مدیرکل مرکز آمار و برنامه ‌ریزی پژوهش‌های فرهنگی و هنری، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کل کشور، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و ... اشاره کرد.

همچنین از جمله فعالیت‌های علمی و پژوهشی وی، مجری طرح پژوهشی بازبینی و اولویت‌بندی کشورهای هدف گردشگری ج.ا.ایران، مسئول و ناظر علمی پروژه‏‌های تحقیقاتی، عضو هیأت تحریریه نشریه علمی - پژوهشی مطالعات گردشگری پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی واحد مشهد و ... است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: