کد خبر: 4005977
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

«مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی در قرن ۲۱» بررسی می‌شود

وبینار سوم سرآمدشو با موضوع «مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی در قرن ۲۱» روز 17 آبان‌ماه برگزار می‌شود.

سومین وبینار سرآمدشو با موضوع «مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی در قرن ۲۱»به گزارش ایکنا، وبینار سوم سرآمدشو با موضوع «مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی در قرن ۲۱» با ارائه محمدحسین شریفیان، دکترای روان‌شناسی تربیتی از دانشگاه شهید بهشتی روز دوشنبه، ۱۷آبان‌ماه از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد.

لیلی نبی‌زاده، دبیر رویداد سرآمدشو در این رابطه اظهار کرد: معلمی شغل نیست، هنر، ذوق و ایثار است. معلمان متفاوتند، معلمانی هستند که برای بهره‌وری و رشد دانش‌آموز‌انشان هر روز تلاش می‌کنند و جهت انسان‌سازی و تربیت نسل حاضر و نسل آینده قدم‌های مثمر‌ثمری برمی‌دارند. نقش آن‌ها در تعلیم و تربیت و انسان‌پروری بسیار پررنگ است. پس بنابراین، همه ما در هر جایگاهی که هستیم باید برای سرآمد‌شدن جایگاه معلمان با بهره‌مندی از دانش روز و کمک به پیشرفت کشور در تمام ابعاد مختلف گام برداریم.

وی افزود: روزی همه ما دانش‌آموز و دانشجو بودیم و به‌ واسطه دلسوزی و تعلیم و تربیت همین معلمان بود در مقابل‌‌شان پشت این میزها ایستاده‌ایم.در همه فرهنگ‌ها به مقام علم و دانش و آموزگاران و اساتید و دانشمندان تأکید ویژه‌ای شده که باید برای این جایگاه ارزش و بهای ویژه‌ای قائل شد. رویداد سرآمدشو امروز برای سرآمد‌شدن همه معلمان دلسوز و افراد دغدغه‌مند حوزه آموزش و تعلیم و تربیت است که می‌خواهند هرچه بیشتر در مسیر تعلیم و تربیت نسل حاضر و نسل آینده قدم بردارند.

دبیر رویداد سرآمدشو بیان کرد: در سرآمدشو به دنبال تغییر در آموزش هستیم و برای رسیدن به این هدف‌ها صبوری و پیگیری لازمه‌ کار است. وبینار‌های سرآمدشو جایی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و بالا‌بردن مهارت‌های معلمان مستعد هستند.

نبی‌زاده در ادامه تصریح کرد: هدف از برگزاری این وبینار‌ها شامل توانمند کردن معلمان و کادر آموزشی برای ورود به عرصه‌های نوین، ایجاد شبکه‌ و رسیدن به هم‌افزایی با کمک فعالان و دست‌اندرکاران نظام آموزشی کشور، کمک رساندن و مشاوره به افراد با استعداد حوزه‌‌ی آموزش در مسیر هدف‌های‌شان و ایجاد بستری برای ایده‌های آموزشی برای فعالیت‌های مفید آموزشی و تعلیم و تربیتی است.

دبیر رویداد سرآمدشو پیرامون وبینار سوم با موضوع مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی، اظهار کرد: اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می‌دادید، همان نتیجه‌ای را می‌گیرید که همیشه می‌گرفتید. پس اگر به دنبال رسیدن به نتیجه‌ای متفاوت و رشد و موفقیت هستید شاید سلسله وبینار‌های سرآمدشو یاری رسان شما در این امر باشد.

وی بیان کرد: در وبینار سوم سرآمدشو، یافته‌های موجود از بررسی مدل‌های یادگیری را در حوزه مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی قرن ۲۱ از سوی محمدحسین شریفیان به اشتراک گذاشته می‌شود. همچنین، در این وبینار زمینه‌ای برای آشنایی معلمان با شایستگی‌های کلیدی فراهم می‌شود. از دیگر اتفاقات این رویداد، می‌توان به دست‌یابی به منابع کاربردی و مناسب معرفی شده توسط مخاطبان و شناخت منبع‌های معتبر آموزشی اشاره کرد.

دبیر رویداد سرآمدشو اظهار کرد: پس اگر شما معلم، آموزگار، یا از کادر آموزش هستید و یا حتی علاقه‌مند به این حوزه تولیدکننده محتوای آموزشی، روان‌شناس بالینی و تربیتی و یا از برنامه‌ریزان درسی هستید، به احتمال زیاد این وبینارها می‌تواند برای شما مفید باشد.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به نشانی zaya.io/n7sgo مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های ۰۲۱۲۲۲۰۷۷۲۷ و ۰۹۹۸۱۲۴۰۶۳۷ تماس گرفته و در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام، وبینارهای سرآمدشو را دنبال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha