کد خبر: 4009443
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره شرایط و نحوه حضور معلمان در مدارس با توجه به تصمیمات اتخاذ شده پیرامون بازگشایی مدارس گفت: به تناسب تصمیمی که شورای معلمان، شورای مدرسه و کمیته بهداشت مدرسه می‌گیرند، پرسنل اعم از اجرایی و آموزشی باید پای کار بیایند.

به گزارش ایکنا، ایسنا نوشت:‌ عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره بازگشایی مدارس در تهران اظهار کرد: طبق قرار گذشته، بازگشایی مدارس در مقطع متوسطه دوم از ۱۵ آبان و متوسطه اول از اول آذرماه خواهد بود. درباره مقطع ابتدایی نیز در آینده نزدیک تصمیم گیری می شود.

وی درباره شرایط و نحوه حضور معلمان در مدارس با توجه به تصمیمات اتخاذ شده پیرامون بازگشایی مدارس اظهار کرد:به تناسب تصمیمی که شورای معلمان، شورای مدرسه و کمیته بهداشت مدرسه می گیرند پرسنل اعم از اجرایی و آموزشی باید پای کار بیایند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: بنابراین حضور یا عدم حضور معلمان به تناسب آن تصمیم است؛ اگر تصمیم بر آموزش حضوری یا ترکیبی باشد، معلمان باید به مدرسه بیایند و اگر غیرحضوری است به همین ترتیب اقدام می‌شود.

فولادوند همچنین با اشاره به تشکیل کمیته سلامت در مناطق و مدارس برای بازگشایی مدارس گفت: در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به صدور مجوز  آموزش حضوری دانش‌آموزان اقدامات لازم صورت می گیرد. در این مسیر گفت‌وگو و اقناع خانواده‌ها نیز در راستای بازگشایی آرام و تدریجی مدارس مهم است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: