کد خبر: 4016473
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲

مراسم تجلیل از آقایان و بانوان بسیجی حافظ قرآن در مسجد حضرت زین‌العابدین(ع) تهران برگزار شد.

مراسم تجلیل از حافظان خواهر و برادر بسیجیبه گزارش ایکنا، مراسم تجلیل از بانوان حافظ قرآن بسیجی (حفظ 15 جزء قرآن کریم و کل قرآن) و همچنین از آقایان بسیجی قاری و حافظ و گروه همخوانی انصارالمهدی(عج) به همت حجت‌الاسلام حسینی، امام جماعت مسجد حضرت زین‌العابدین(ع) برگزار شد.

این مراسم با تلاوت غلامرضا جم، قاری قرآن آغاز شد و سپس موسوی‌نوشاد از مداحان اهل‌بیت(ع) به مدیحه‌سرایی پرداخت. در ادامه آیت‌الله حسینی‌خراسانی، نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای نگهبان به بیان نکاتی پرداخت.

همچنین در برپایی این مراسم غلامرضا جم و مهدی خان‌بابا، فرماندهان پایگاه برادران امام خمینی‌(ره) و رضایی و کاظمی، فرماندهان پایگاه خواهران بنت‌الهدی با طرلان رجبی، مدیر دارالقرآن الزهرا(س) محله خلیج فارس منطقه 18 تهران همکاری داشتند. رجبی طی سخنانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این دارالقرآن گفت: فعالیت‌های آموزش قرآنی ـ فرهنگی با محوریت حفظ و فهم قرآن حتی در ایام کرونا به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسجد حضرت زین العابدین(ع) برگزار شد.

مراسم تجلیل از حافظان خواهر و برادر بسیجی

در این مراسم گروه تواشیح انصار المهدی(عج) به اجرای برنامه پرداخت و در ادامه حافظ خردسال نازنین‌زهرا میرزایی، حافظ کل قرآن کریم، عضو کانون دارالقرآن الزهرا مهد قرآن استان تهران به سؤالات حاضران در جلسه پاسخ داد.

مراسم تجلیل از حافظان خواهر و برادر بسیجی

حسن ختام این مراسم تجلیل از بانوان و آقایان حافظ قرآن بسیجی و گروه همخوانی انصارالمهدی (عج) با اعطای گواهی حفظ به امضای حجت‌الاسلام فومنی، مؤسس موسسه کشوری مهد قرآن و شهریار پرهیزکار، عضو هیئت علمی موسسه، به همراه مجموعه کتاب تفسیر نمونه و دیگر هدایا بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: