کد خبر: 4017635
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
طی حکمی از طرف مجید زین العابدین دبیر ستاد رسانه‌ای مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در رسانه ملی، حامد فاتحی به عنوان مسئول اجرایی و هماهنگی این ستاد منصوب شد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سیما، طی حکمی از طرف مجید زین‌العابدین دبیر ستاد رسانه‌ای مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در رسانه ملی، حامد فاتحی به عنوان مسئول اجرایی و هماهنگی این ستاد منصوب شد.

در حکم زین العابدین خطاب به فاتحی آمده است: «نظر به مراتب تعهد و تجارب و سوابق ارزشمند رسانه‌ای جنابعالی که از یادگاران شهدای والامقام هستید به عنوان مسئول اجرایی و هماهنگی ستاد رسانه‌ای مکتب شهید سلیمانی منصوب می‌کنم.

با عنایت به مسئولیت سترگ رسانه ملی در تبیین و ترویج مکتب آن شهید بزرگوار امید است که با عنایت پروردگار رئوف مدد ارواح حی و طیبه شهدا و در سایه تعامل و همکاری همه ارکان رسانه ملی در نشر اندیشه نورانی و مکتب آرمانی سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی توفیق خدمت خالصانه یاری‌گر شما باشد.

انشاالله مساعی و تلاش شما نزد پروردگار بزرگ ماجور خواهد بود.»

حامد فاتحی هم اکنون سرپرست گروه تولیدات بین‌الملل شبکه جهانی جام جم است و از جمله سوابق وی در سازمان صداوسیما می‌توان به مدیریت رادیو اربعین، مسئولیت قرارگاه رسانه‌ای بسیج رسانه صداوسیما و مدیریت روابط عمومی معاونت صدا و قائم مقامی رادیو نمایش و اداره کل هنرهای نمایشی اشاره کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: