کد خبر: 4028734
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

وزارت بهداشت از فوت 18 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: هزار و 421 بیمار جدید طی همین مدت شناسایی شده است.

کاهش فوتی‌های روزانه به 18 نفر/ 28 استان با مرگ و میر صفر و یک

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۰ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۹۳۹ نفر دُز اول، ۵۳ میلیون و ۶۴ هزار و ۲۷۵ نفر دُز دوم و ۱۲ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۸۲۱ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۲۵ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۵ دُز رسید. در شبانه روز نیز گذشته ۲۹۷ هزار و ۸۱۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده‌ است.

از دیروز تا امروز ۲۵ دی‌ماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۴۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۹۴ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به شش میلیون و ۲۱۸ هزار و ۷۴۱ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۴۴ نفر رسید.

۱۸ استان کشور در شبانه روز گذشته، مرگ و میر صفر و ۱۰ استان نیز، فقط یک مورد مرگ و میر بیماران کووید۱۹ داشته‌اند  و خوشبختانه تاکنون شش میلیون ۶۲ هزار و ۶۳۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

یک هزار و ۳۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۴۳ میلیون و ۳۲۶ هزار و ۶۲۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: