کد خبر: 4029038
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

وزارت بهداشت از شناسایی دو هزار و 292 بیمار جدید مبتلا به کرونا خبر داد و اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 31 بیمار فوت کرده‌اند.

شناسایی ۲۲۹۲ بیمار جدید کووید۱۹/ فوت 31 بیمار

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۰ میلیون و ۳۲۱ هزار و ۱۰۸ نفر دُز اول، ۵۳ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۲۱۵ نفر دُز دوم و ۱۲ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۸۵۶ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۲۵ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۱۷۹ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته نیز ۴۱۳ هزار و ۱۴۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۲۶ دی ماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۲۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۲۴ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به شش میلیون و ۲۲۱ هزار و ۳۳ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۱ بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۷۵ نفر رسید و خوشبختانه تاکنون شش میلیون ۶۴ هزار و ۶۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

یک هزار و ۳۴۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۴۳ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۱۲۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده‌است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: