کد خبر: 4029701
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶

دهمین شماره از نشریه الکترونیکی «اثر»، ماهنامه خبری مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران، منتشر شد.

نشریه اثربه گزارش ایکنا، دهمین شماره از نشریه الکترونیکی «اثر» شامل اخبار پاییز 1400 مصداف با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) منتشر شد. این نشریه ماهنامه خبری مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران است.

از برخی عناوین این شماره نشریه می‌توان به فهم قرآن در مدرسه دانشجویی قدر، جشنواره کشوری ما و فهم قرآن، طرح ملی اتقان و فهم قرآن، آموزش مجازی فهم قرآن، کلاس تدبر در قرآن در دانشگاه فرهنگیان، برنامه مدرسه دانش‌آموزی ویژه دختران دبیرستانی، کارگاه تشویق و تنبیه، طرح جامع آموزشی اجرایی نوجوان، کارگاه ساختار وجودی انسان در دانشگاه فرهنگیان، والدین و رشد فرزند در دوره دوم، کارگاه مخاطب‌شناسی نوجوان، نمایشگاه قرآنی در هفته قرآن، هفته قرآن در دانشگاه فرهنگیان، دوره مجازی داستان‌های زندگی و ... اشاره کرد.

در مطلبی با عنوان جشنواره کشوری ما و فهم قرآن، آمده است: اولین جشنواره کشوری «ما و فهم قرآن» در تابستان برگزار شد و هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی از آثار ارسالی هماهنگ با فهم قرآن رونمایی شد.

این جشنواره در پنج محور برگزار شد که آثار ارسالی را می‌توان بر اساس این محورها یا بر اساس استان محل اجرا مشاهده کرد.

برای هر یک از معلمانی که اثر ارسالی آن‌ها هماهنگ با فهم قرآن بوده، صفحه اختصاصی تشکیل شده است. معلمان می‌توانند در طول زمان با ارسال آثار بعدی خود، صفحه فعالیت‌هایشان را پربارتر کنند. در این جشنواره، 45 معلم از 15 استان کشور شرکت کردند، برای دیدن آثار جشنواره «ما و فهم قرآن» می‌توانید از پیوند www.dabestan.fahmeghoran.ir استفاده کنید.

این نشریه از طریق پیوند http://quranetratschool.ir/?p=14133 در دسترس قرار گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: