کد خبر: 4030442
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵

مجمع جلسات قرآن استان تهران در راستای همدلی و حمایت مردمی تشکیل می‌شود. نخستین جلسه مجمع جمعه، هشتم بهمن‌ماه خواهد بود.

به گزارش ایکنا، طرح برپایی مجمع جلسات قرآن استان تهران در راستای همدلی و حمایت مردمی در قالب جلسات ماهانه یا سه‌ هفته یک‌بار کلید خورد.

ازجمله اهداف راه‌اندازی این مجمع استفاده از ظرفیت بالقوه و بالفعل جلسات قرآن تهران در مجمع و حمایت از این ظرفیت‌ها در قالب حمایت‌های رفاهی، اجتماعی و تبلیغی ترویجی و معرفی شاگردان و نخبگان هر جلسه به عموم مردم و سایر اساتید استان و کشور و  همچنین ایجاد یکپارچگی و همدلی مضاعف بین جلسات استان در چارچوب حمایت‌های مردمی است.

ایجاد کرسی تلاوت آزاد برای اساتید و شاگردان آن‌ها در فضای کاملاً دوستانه و به دور از شرایط مرسوم جلسات اعم از اشکال‌گیری یا هرگونه ایجاد استرس، حضور سایر اساتید در یک جلسه و همفکری و تبادل اطلاعات و نظر‌ها برای پیشبرد اهداف قرآنی شهر، بهبود سطح کیفی و کمّی جلسات و امکانات رفاهی آن، تولید محتوا‌های آموزشی، زندگی‌نامه اساتید تهرانی و ایجاد زمینه مناسب برای رشد استعداد‌های برتر جلسات با ایجاد فضای تلاوت آزاد از دیگر اهداف برپایی این مجمع است.

همچنین، اولین مجمع جمعه، هشتم بهمن‌ماه در حسینیه صاحب الزمانی‌ها واقع در تهران، نرسیده به تقاطع خیابان ولیعصر(عج) و خیابان مولوی از ساعت ۱۳:۳۰ تا اذان مغرب برپا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: