کد خبر: 4030768
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴

اولین نشست مشترک مدیران اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت با سرپرست و مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، صبح امروز، سوم بهمن‌ماه برگزار شد.

نشست مشترک مدیران اتحادیه کشوری با سرپرست و مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشادبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، اولین نشست مشترک مدیران اتحادیه با سرپرست و مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، صبح امروز، سوم بهمن‌ماه در اتحادیه کشوری برگزار شد. این جلسه، با حضور اصغر امیرنیا، سرپرست معاونت قرآن و عترت، ابراهیم کرمانی‌نژاد، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع مدیرکل ارتباطات و هماهنگی و حامد منیری، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج از معاونت قرآن و عترت برگزار شد.

در این جلسه که علاوه بر محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، سیدعلی سرابی، رحیم قربانی و حسن محمدی، از اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت و مصطفی بی‌غم و منوچهر ابریشمباف از مدیران اتحادیه نیز حضور داشتند، در خصوص اتحادیه کشوری پس از تشکیل و مشکلاتی که در حال حاضر مؤسسات قرآنی با آن مواجه هستند، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه به صورت کلان، راه‌های کارآمدسازی مؤسسات از طریق نشست‌های مشترک بعدی مورد توافق اصلی مدیران قرآنی دو مجموعه قرار گرفت. همچنین مقرر شد مبتنی بر شرح وظایف هر اداره‌کل، اتحادیه نشست‌های اختصاص داشته باشد، تا زمینه همکاری‌های مشترک به صورت شفاف، مورد گفت‌و‌گو و تصمیم‌گیری قرار گیرد.

بیان صریح و شفاف ابهامات طرفین و موضوعات مورد اختلاف احتمالی دو مجموعه در خصوص نحوه تقسیم انجام وظایف از مذاکرات امروز بود که مقرر شد طرفین بر بیان شفاف نقدهای خود و البته نقدهای مومنانه، برادرانه، سازنده و  پیش برنده به صورت جدی اهتمام داشته باشند.

در این نشست مدیران جدید معاونت قرآن و عترت که با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شده‌اند، پیشنهادات خود را مطرح کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: