کد خبر: 4031474
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

برنامه جشن روز مادر ویژه دانش‌آموزان و حافظان مدرسةالقرآن به همت مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) ویژه مادران دانش‌آموزان برگزار شد.

جشن روز مادربه گزارش ایکنا، برنامه جشن روز مادر و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ویژه دانش‌آموزان و حافظان مدرسة‌القرآن سه‌شنبه، پنجم بهمن‌ماه به همت مدیریت فرهنگی مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) در سالن امام حسین(ع) این مؤسسه، ویژه مادران دانش‌آموزان به همراه فرزندانشان برگزار و هدایایی به مناسبت روز مادر به مادران حاضر در جشن اهدا شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی، مشاور خانواده و جوانان با اشاره به اصول مهم تربیتی گفت: ما در برخورد با فرزندان دو نوع واکنش  بزرگ و کوچک داریم، اگر واقع‌بینانه بنگریم اینقدر خود را درگیر واکنش‌های کوچک می‌کنیم و به‌خاطر مسائل کوچک ایراد‌های بزرگ می‌گیریم که وقتی واکنش بزرگ شروع می‌شود کم می‌آوریم و مجبور هستیم که در مقابل فرزندان کوتاه بیاییم زیرا دیگر حریف آن‌ها نمی‌شویم، بر همین اساس بعضی خطاها قابل جبران نیست؛ لذا گاهی اوقات نیاز است فرزندان، خودشان انتخاب کنند و والدین باید نظارت کنند.

بنا بر این گزارش، این برنامه با اجرای فاطمه محمدحسینی و ریحانه جبل عاملی همراه و همچنین اجرای گروه سرود 100 نفره با مضمون ثنای آقا علی ابن موسی الرضا(ع) از دیگر برنامه‌ها بود.

در پایان تبرک‌جویی به پرچم آقا علی ابن موسی الرضا(ع) زینت‌بخش محفل شد.

طرح مدرسةالقرآن با هدف حفظ کل قرآن کریم و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ ویژه دانش‌آموزان دختر مستعد و علاقه‌مند پایه هفتم است که اهداف آن حفظ کل قرآن کریم، فراگیری ترجمه و مفاهیم کل قرآن و فراگیری تجوید و ترتیل‌خوانی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: