کد خبر: 4031517
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
علی بخشی‌زاده،:

در پی درگذشت مدیرکل اسبق روابط عمومی و رئیس اسبق بسیج سازمان صدا و سیما، معاون صدا پیام تسلیتی منتشر کرد.

به گزارش ایکنا، در پی درگذشت محمود عاطفی،‌ مدیرکل اسبق روابط عمومی و رئیس اسبق بسیج سازمان صدا و سیما، علی بخشی‌زاده، معاون صدا پیام تسلیتی منتشر کرد. متن پیام بخشی‌زاده به این شرح است:

هوالباقی

خبر درگذشت مدیر بسیجی و توانمند و خستگی ناپذیر جناب آقای محمود عاطفی، خانواده صدا وسیما را متاثر کرد. این مجاهد فی سیبل‌الله و جانباز دوران دفاع مقدس که خود برادر دو شهید بود، در راه نشر معارف الهی و گفتمان انقلاب اسلامی و خدمت به مردم، سر از پا نمی‌شناخت و همواره خود را در کسوت رزمنده‌ای ساده می‌دید. این هنرمند فرهیخته و بصیر، مطابق با باور خود عمل می‌کرد و عمل خود را جز در مدار اخلاص و ولایتمداری معنا نکرده بود.

بزرگواری که با شعار «بسیج یعنی همه کارکنان سازمان»نام ماندگار بسیج رسانه ملی و در کسوت مدیر روابط‌عمومی سازمان، نماد یک مدیر رسانه‌ای در تراز انقلاب اسلامی بود. بی شک درگذشت آن مرد جهاد و رسانه، ضایعه‌ای فرهنگی برای خانواده صدا و سیماست.

امیدوارم مشی و منش ایشان الگوی همکاران سازمانی ما در رسانه ملی قرار بگیرد. از خداوند منان، برای خانواده گرامی، دوستان و همکاران وی در رسانه ملی، آرزوی شکیبایی دارم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: