کد خبر: 4031838
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، هشتم بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی(ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه مجازی نماز جمعه، حجت‌‌الاسلام علی نوری، سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، هشتم بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی(ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10 صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10:45 دقیقه آغاز خواهد شد.

وی  ادامه: در پیش از خطبه‌ها و به منظور حمایت از مردم مظلوم یمن و گرامیداشت شهدای یمنی احمد الشامی معاون فرهنگی اتحادیه دانشجویان یمنی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و پس از وی نیز وزیر امور اقتصاد و دارایی سیداحسان خاندوزی سخنرانی می‌کند. همچون هفته‌های گذشته سلسله فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی ما در حوزه کودکان و نوجوانان در قالب فرهنگسرای منتظر برقرار است.

حجت‌‌الاسلام علی نوری اظهار کرد: میزهای خدمت نسبت به هفته‌های گذشته فعال‌تر شده و میز خدمت قوه قضائیه در مشاوره و معاضدت‌های قضایی با حضور نماینده مستقیم رئیس این قوه در میز خدمت، جهت پاسخگویی و دریافت سوالات و مکاتبات مردم با شخص رئیس قوه قضاییه حضور دارد. همچنین میز خدمت شهرداری تهران هم همچون هفته‌های گذشته فعال است.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه گفت: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

وی در پایان با اشاره به حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: بعد از پایان نماز جمعه هم با اعلان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی مردمی در اعلام انزجار از آل‌سعود، آمریکا و اسرائیل و در حمایت از مردم مظلوم یمن تا درب مصلی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: