کد خبر: 4032204
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹

اسامی برگزیدگان مرحله نهایی پنجمین دوره مسابقات شوق تلاوت اعلام شد.

به گزارش ایکنا، مرحله نیمه‌نهایی پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت ویژه تمامی نوجوانان قرآنی سراسر کشور در گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال و همچنین تمامی فراگیران طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) و با رقابت 167 شرکت‌کننده بر مبنای تقلیدی‌خوانی به سبک‌های یکی از قراء مصری عبدالباسط، منشاوی، مصطفی اسماعیل و سبک غیر  تقلیدی، هفتم و هشتم بهمن‌ماه برگزار شد.


بیشتر بخوانید:


مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها به صورت مجازی و با بهره‌مندی از پیام‌رسان‌ها به صورت زنده و با قضاوت داورانی چون محمدجواد پناهی در بخش تجوید، محمود لطفی‌نیا در بخش لحن و حامد ولی‌زاده در بخش صوت در آستان مقدس حرم رضوی انجام شد. 

در رشته قرائت تقلیدی سبک استاد مصطفی اسماعیل، محمد گردویی، ابوالفضل عدالت‌خواه، امیرحسین پارسامهر و پارسا عبدی رتبه‌های اول تا چهارم را به دست آوردند.

در سبک عبدالباسط نیز محمد باقری، محمد داوودی، محمدسجاد سالاری، امیرمحمد احمدی، رضا حیدری و احمدرضا بقالان توانستند رتبه‌های اول تا ششم را کسب کردند. 

همچنین در رشته قرائت تقلیدی سبک استاد محمدصدیق منشاوی نیز به ترتیب مصطفی سلیمی، محمدعلی نقدی، امیرمحمد نجیمی، سامان پوربیرامی، حمیدرضا زهری توانستند به مقام‌های اول تا پنجم برسند.

در این دوره از مسابقات شوق تلاوت متسابقانی در سبک شحات محمد انور  برای مرحله نهایی شناخته نشدند.

 همچنین در سبک غیر تقلیدی نیز سیدمحمدجواد هاشمی، احسان فاطمی، علی حشمتی، صالح زاهدمقدم، حسین قلی‌پور، محمدصادق صارمی و حسین گلچین به مرحله نهایی شوق تلاوت راه پیدا کردند.

مقرر شده تا مرحله نهایی در نیمه دوم اسفندماه در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) برگزار شود که حضوری و غیر حضوری بودن آن و زمان دقیق آن متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اعلام برگزیدگان فینال پنجمین دوره مسابقات شوق تلاوت + اسامی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: