کد خبر: 4040630
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵

«حال و آینده‌ مسائل اجتماعی ایران و خیرخواهی‌های مؤثر آموزشی» بررسی می‌شود

دوازدهمین نشست خیر و خرد دوشنبه 16 اسفندماه از سوی مؤسسه خیریه و عام‌المنفعه دارالاکرام با همکاری نشر نی برگزار خواهد شد.

مؤسسه خیریه و عام‌المنفعه دارالاکرام

به گزارش ایکنا، مؤسسه خیریه و عام‌المنفعه دارالاکرام که حامی آموزش بیش از هفت هزار دانش‌آموز مستعد فاقد سرپرست مؤثر از سراسر ایران است، دوازدهمین نشست خیر و خرد را در راستای مسئولیت اجتماعی و ترویج خیر ماندگار، با موضوع «حال و آینده‌ مسائل اجتماعی ایران و خیرخواهی‌های مؤثر آموزشی» با حضور هادی خانیکی، پژوهشگر و مترجم حوزه‌ علوم اجتماعی و علوم ارتباطات برگزار می‌کند.

براساس مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی که پیش از انقلاب اسلامی ۵۷ تا کنون انجام گرفته است، جامعه ایران در معرض تحولات پردامنه‌ای قرار داشته که در کانون آن‌ها وضعیت همبستگی اجتماعی و ضعف و قوت آن در خور توجه است.

اینکه همبستگی به کدام سو رفته است و می‌رود و نیز امور نیکوکارانه و اقدام مدنی به طور عام و شمول آن به حوزه تعلیم و تربیت به طور خاص چه سمت و سویی یافته و با چه باید‌ها و نباید‌های نظری و تجربی روبه‌‎روست موضوعی است که در سه بخش نظری(رهیافت‌‎‌های پژوهشی)، تجربی(مطالعات موردی/ مدنی) و چشم‌اندازی برای آینده(گفت‌وگو) در دوازدهمین نشست خیر و خرد طی روز دوشنبه 16 اسفندماه مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha