کد خبر: 4041324
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

فینال پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت برگزار شد + عکس

مرحله پایانی پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت با معرفی اسامی برگزیده‌ها برگزار شد.

زقابت های قرآنی شوق تلاوتبه گزارش ایکنا، فینال پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت با رقابت ۲۲ نفر از پسران گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال در رشته‌های قرائت غیر تقلیدی و قرائت تقلیدی به سبک‌های یکی از قراء مصری عبدالباسط، منشاوی و مصطفی اسماعیل روز گذشته، ۱۶ اسفندماه در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی‌بن‌موسی الرضا(ع) برگزار شد.

این رقابت‌ها با قضاوت داوران بین‌المللی چون غلامرضا شاه‌میوه در رشته لحن، حمیدرضا احمدی‌وفا در رشته صوت و سیدجواد سادات‌فاطمی در رشته تجوید انجام شد.

بر این اساس در رشته قرائت تقلیدی سبک استاد مصطفی اسماعیل، محمد گردویی از خراسان رضوی، ابوالفضل عدالت‌خواه از بوشهر و امیرحسین پارسامهر از لرستان رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در سبک عبدالباسط نیز محمدسجاد سالاری از مرکزی، محمد باقری از آذربایجان شرقی، امیرمحمد احمدی از خراسان رضوی توانستند رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته قرائت تقلیدی سبک استاد محمدصدیق منشاوی نیز به ترتیب امیرمحمد نجیمی از خراسان رضوی، محمدعلی نقدی از مرکزی و مصطفی سلیمی از آذربایجان شرقی توانستند به مقام‌های اول تا سوم برسند.

در سبک غیر تقلیدی نیز احسان فاطمی از خراسان رضوی، محمدصادق صارمی از خراسان رضوی رتبه اول و دوم را کسب کردند و رتبه سوم به صورت مشترک به سیدمحمدجواد هاشمی و صالح زاهدمقدم از خراسان رضوی رسید.

یادآوری می‌شود، پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت به همت ستاد اجرایی طرح تلاوت شباب‌الرضا و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشارکت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برپا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :