کد خبر: 4044174
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۴
در پیام نوروزی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تأکید شد؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی ضمن تبریک سال نو، ایرانیان خارج از کشور را سفیرانی فرهنگی برای معرفی شایسته کشورمان برشمرد.

پیام نوروزی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خطاب به ایرانیان خارج از کشور + فیلمبه گزارش ایکنا؛ وی در این پیام که به صورت اختصاصی در استودیو مبین ایکنا برای این رسانه ضبط شد، اظهار کرد: امیدوارم سال نو سال صلح، برکت، دوستی و نعمت برای ملت ایران و سایر ملل جهان باشد.

وی افزود: نوروز به عنوان یک پدیده سنتی و آیین دیرین قابل اعتناست و ما باید از فرصت نوروز برای همدل شدن و نزدیکی به یکدیگر کمک بگیریم، پیام نوروز، نوشدن و زیست بهتر است؛ زیستی سرسبز و پر رویش.امیدوارم سال 1401 سال رویش‌های جدید برای کشور عزیزمان ایران باشد.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خطاب به ایرانیان خارج از کشور گفت: دولت جدید، مقام معظم رهبری و همه مسئولان کشور علاقمند به تردد شما در کشورتان هستند تا ارتباط شما با مادر وطنی‌تان منقطع نشود و ما را ملزم کرده‌اند که هر خدمتی لازم است برای تسهیل در تردد شما انجام دهیم.

ایمانی‌پور همچنین بیان کرد: شورای عالی ایرانیان خارج از کشور بعد از یک وقفه نسبتا طولانی فعالیت خود را برای ارائه خدمات مناسبت‌تر به ایرانیان خارج از کشور آغاز کرده است؛ ما مهاجرت‌های جدید نخبگان به خارج از کشور را به عنوان یک فرصت می‌بینیم تا داشته‌ها و آموزش‌هایی که در سایر کشورها وجود دارد در خدمت توسعه کشور ما قرار گیرد.

وی تأکید کرد: رایزنی‌های فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خارج از کشور ملزم هستند به شما خدمات فرهنگی ارائه دهند، سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف نیز با تأکیدات شخص رئیس جمهور ملزم هستند بهترین خدمات را به شما ایرانیان خارج از کشور ارائه دهند.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ادامه اظهار کرد: آرزو دارم در سال پیش رو در کنار خانواده‌هایتان زندگی خوبی را تجربه و به رشد و تعالی میهن اسلامی‌تان کمک کنید.

وی در پایان گفت: خوشبختانه امروز ایران اسلامی روز به روز شکوفاتر می‌شود و امیدوارم شما بتوانید نقش خودتان را به عنوان سفیر فرهنگی ایران در روایت درست و شایسته از کشورمان به خوبی به انجام برسانید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: