کد خبر: 4057135
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷

«رخ مادر» روایتگر مادران شهید شد

«رخ مادر» روایت شش مادر شهید از از فرزندانشان به تهیه‌کنندگی امیرحسین اکاتی است که آماده پخش شده و به زودی روی آنتن می‌رود.

امیرحسین اکاتی، تهیه‌کننده مجموعه مستند «رخ مادر» در گفت‌وگو با ایکنا پیرامون کار جدید خود گفت: مجموعه شش قسمتی «رخ مادر» را آماده نمایش دارم. در این کار مستند به زندگی شش مادر شهید پرداخته می‌شود.

وی افزود: پوستر این مجموعه اخیراً رونمایی شد. «رخ مادر» به زودی روی آنتن یکی از شبکه‌های سیما خواهد رفت. در این مجموعه علاوه بر تهیه، نویسندگی کار را هم بر عهده دارم. «رخ مادر» شش کارگردان دارد زیرا هر قسمت را یک فیلمساز جلوی دوربین برده است.

این تهیه‌کننده ادامه داد: تصویربرداری این مجموعه مستند، پنج ماه به طول انجامیده و محمد اسفندیاری  طراحی پوستر کار را انجام داده است. محمدامین قزاق، علی ترابی، سیدمحمدحسین ضرابی و محمد مجیدپور چهار کارگردانی هستند که ساخت این مجموعه مستند 6 قسمتی را برعهده داشتند.

اکاتی تاکید کرد: «رخ مادر» که به زندگی مادران شهدا می‌پردازد، در پنج نقطه ایران از جمله استان‌های مازندران، گیلان، تهران، کرمان و قزوین فیلمبرداری شده است. شبکه‌ای که می‌خواهد این مجموعه را پخش کند به صلاحدید مسئولان رسانه ملی انتخاب خواهد شد.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از تهیه‌کننده و نویسنده: امیرحسین اکاتی، مشاور پروژه: مرتضی غفوری، مدیر فیلمبرداری: امیرعلی نصیری، تدوین: محمدرضا نبید، صدابردار: ماکان غیوری، طراحی و ترکیب صدا: سعید بابایی، مدیر تولید: نوید حسابی، جلوه‌های بصری: سیدابوالفضل سیروس‌نژاد، طراحی و نشان پوستر: محمد اسفندیاری و مشاور رسانه‌ای: سپیده شریعت‌‌رضوی.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :