کد خبر: 4057950
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
روایت سفر رهبری به کردستان

«همپای مسافر اردیبهشت» به نمایشگاه کتاب منتهی شد

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان «همپای مسافر اردیبهشت»، روایت سفر مقام معظم رهبری به کردستان، به قلم مهدی قزلی به نمایشگاه کتاب تهران رسید.

همپای مسافر اردیبهشت

به گزارش ایکنا، کتاب «همپای مسافر اردیبهشت»، روایتی از سفر استانی رهبر معظم انقلاب به استان کردستان در سال ۱۳۸۸ است که به همت انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد‌ظلّه‌العالی) در سالگرد این سفر تاریخی منتشر شد و از روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ در غرفه‌ این انتشارات عرضه می‌شود.

همپای مسافر اردیبهشت، روایتی صمیمانه، از سفر ۸ روزه‌ی رهبر انقلاب به استان کردستان در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ است. معظم‌له در این سفر، در شهرهای سنندج، مریوان، بیجار و سقز حضور داشتند و این سفر، برکات و آثار زیادی داشت، که با قلم نویسنده به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

یکی از اتفاقات خاص این سفر، این بود که گروه‌های جدایی‌طلب و تروریستی منطقه از ۱۰ روز قبل دست به خرابکاری و فعالیت‌های مسلحانه می‌زنند که این اتفاقات، با هدف برهم زدن برنامه‌ی سفر رهبر انقلاب بوده ولی با این وجود، نتوانستند خدشه‌ای به این سفر و رویداد تاریخی وارد کنند.

مهدی قزلی که نویسنده‌ای شناخته شده در حوزه‌ی روایت و سفرنامه است، همراه تیم رسانه‌ای در این سفر حضور داشته و این کتاب ماحصل روزنوشت‌ها، یادداشت‌ها و روایت او از مسافر اردیبهشت کردستان است.

کتاب «همپای مسافر اردیبهشت» تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی، با ۱۲۶ صفحه و ۸ قطعه عکس از این سفر تاریخی، در دسترس علاقمندان قرار گرفته است و مخاطبان می‌توانند در نمایشگاه کتاب تهران، این کتاب و دیگر عناوین این انتشارات را از غرفه‌ انتشارات انقلاب اسلامی واقع در شبستان اصلی ابتدای راهروی ۶ تهیه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :