کد خبر: 4058701
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸

ثبت‌نام یازدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از امروز یکم خرداد ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

به گزارش ایکنا، ثبت‌نام یازدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از سوی شورای عالی قرآن از یکم خرداد ۱۴۰۱ آغاز شد.

اولین مرحله دوره یازدهم شامل ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی، در بازه زمانی ۱ تا ۳۱ خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد؛ لذا قاریان و مدرسان علاقه‌مند فرصت دارند ظرف مدت یک‌ماه، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن به نشانی quranshora.ir، بخش سامانه جامع ارزیابی جهت ثبت نام اقدام کنند.

با توجه به غیرحضوری بودن آزمون ورودی، شرکت‌کنندگان باید پس از ثبت‌نام، ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه این مرحله، قطعات تلاوت و سایر آثار مورد درخواست را ارسال کنند.

یادآوری می‌شود شرکت‌کنندگان دوره نهم و دهم، نیاز به ثبت‌نام مجدد نداشته و صرفا با درج نام کاربری و کلمه عبور و ورود به صفحه کاربری، می‌توانند نسبت به انتخاب درجه و گرایش خود اقدام کنند.

نتیجه آزمون مرحله ورودی یازدهمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان، تیرماه سال جاری اعلام خواهد شد و سایر مراحل نیز مطابق تقویم اجرایی در سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد یافت.

آئین‌نامه آزمون ورودی یازدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: