کد خبر: 4059023
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶

قرائات‌ انتخابی مسابقه بین‌‎المللی قرآن مشکات اعلام شد + صوت

فایل‌های صوتی رشته قرائت تقلیدی چهارمین دوره مسابقه سراسری و بین‌المللی قرآن کریم مشکات اعلام شد.

به گزارش ایکنا، چهار قرائت از اساتید بزرگ قرآن جهان اسلام به‌عنوان منبع برگزاری رشته قرائت تقلیدی چهارمین دوره مسابقه سراسری و بین‌المللی قرآن کریم مشکات با تایید کمیته فنی این مسابقات منتشر شد.

این چهار قرائت شامل قرائت آیات 6 تا آخر سوره انشقاق استاد شحات محمد انور، قرائت آیات 1 تا 18 سوره بلد استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد، قرائت آیات 22 تا آخر سوره حشر استاد محمدصدیق منشاوی و قرائت آیات 250 تا 252 سوره مبارکه بقره مصطفی اسماعیل می‌شوند.

مسابقه قرائت تقلیدی چهارمین دوره مسابقات سراسری و بین‌المللی قرآن کریم مشکات تنها ویژه پسران زیر ۱۶ سال و آقایان بالای ۱۶ سال است. زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به زودی اعلام خواهد شد.

در این دوره هر نفر تنها می‌تواند یکی از قرائت‌های فوق را انتخاب و در مسابقه شرکت کند. آثار دریافتی در سه مرحله داوری و در نهایت ۱۰ نفر برتر برای مرحله نهایی (فینال) به صورت حضوری دعوت خواهند شد. نفر برتر این مسابقه برای مرحله بین‌المللی قرائت تقلیدی مشکات دعوت خواهد شد.

سایتی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی برای اطلاع‌رسانی این مسابقات به نشانی mqmeshkat.com ایجاد شده است تا علاقه‌مندان برای دریافت اطلاع بیشتر در مورد این مسابقه به آن مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :