آغاز فراخوان پویش سراسری «خیمه ما»
کد خبر: 4060108
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶

آغاز فراخوان پویش سراسری «خیمه ما»

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از آغاز فراخوان پویش «خیمه ما» به منظور شناسایی و معرفی هیئت‌های مذهبی دانش‌آموزی موفق و برتر خبر داد.

پویش سراسری «خیمه ما»

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش؛ میکائیل باقری، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در خصوص جزئیات فراخوان پویش «خیمه ما» گفت: این پویش با هدف شناسایی و معرفی هیئت مذهبی دانش‌آموزی موفق و برتر برگزار می‌شود.

وی افزود: مدیران مدارس می‌توانند در قالب یک کلیپ ۵ دقیقه (از زبان خودشان، معاون/ مربی پرورشی یا دانش‌آموز مسئول هیئت) به معرفی هیئت دانش‌آموزی مدرسه خود اقدام و فعالیت‌های شاخص هیئت را همراه با دلایل موفقیت و ویژگی‌های ممتاز آن بیان کنند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: خلاقیت، جامعیت و ابتکار عمل از مهم‌ترین ملاک‌های انتخاب هیئت‌های مذهبی برتر و موفق است.

وی ادامه داد: در پایان پویش ضمن معرفی هیئت‌های مذهبی فعال و موفق، با اهدای لوح تقدیر، هدایای نفیس و نیز بسته فرهنگی اقلام موردنیاز هیئت از آن‌ها تجلیل خواهد شد.

یادآوری می‌شود، مدیران مدارس می‌توانند اقدامات و فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی دانش‌آموزی مدارس خود را تا پایان خردادماه ۱۴۰۱ به آدرس kheymema@ در شبکه شاد ارسال کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال هیئت‌های مذهبی به نشانی heyatdaneshamozimedu@ در شبکه شاد مراجعه کنند.

پویش سراسری «خیمه ما»

پویش سراسری «خیمه ما»

انتهای پیام
captcha