کد خبر: 4063682
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
رئیس‌جمهور در دیدار خانواده شهید صیاد خدایی:

اقدام به ترور نشانه زبونی و استیصال دشمنان نظام جمهوری اسلامی است

حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه شهیدان و از جمله شهید صیاد خدایی از امتحان خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی سربلند بیرون آمدند، اقدام ناجوانمردانه دشمنان در ترور این شهید را نشانه زبونی و استیصال بدخواهان نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با حضور در منزل شهید «حسن صیاد خدایی» ضمن دیدار و گفت‌وگو با خانواده این شهید از خداوند متعال برای شهید صیاد خدایی طلب رضوان الهی و برای همسر، فرزندان و دیگر بازماندگان وی صبر و سلامتی مسئلت کرد.

رئیس‌جمهور که به همراه همسر خود در منزل شهید صیاد خدایی حضور یافته بود، با بیان اینکه همه ما در این عالم در حال امتحان و ابتلای دائمی هستیم، گفت: شهید صیاد خدایی از امتحان خود سربلند و سرافراز بیرون آمد و تا لحظه شهادت در سنگر دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و ارزش‌ها جان‌فشانی کرد.

رئیسی نصیب دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی از این شهادت را لعن و نفرین ابدی دانست و افزود: اینکه معاندین جمهوری اسلامی به جای رویارویی در میدان نبرد، اینگونه ناجوانمردانه اقدام به ترور می‌کنند، نشانه زبونی و استیصال آنان و پیروزی و قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه شهادت پرچمی است که تا ابد در اهتزاز خواهد ماند، تأکید کرد: امروز روز امتحان شما خانواده شهید در صبر و ایستادگی بر فراق شهید عزیزتان و روز امتحان ما مسئولان در پاسداشت خون این شهید و دیگر شهیدان گرانقدر کشورمان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :