کد خبر: 4063874
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸

معرفی اپلیکیشن کاغذ + دانلود

اپلیکیشن کاغذ ابزاری برای تسهیل امور محصلان از جمله دانش آموزان و دانشجویان است که تمامی امکانات آن به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد تا بتوانند کتاب‌های درسی غیر قابل استفاده خود را در آن فروخته و یا دانش و مهارت خود را به دیگران انتقال دهند.

اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

به گزارش ایکنا، اپلیکیشن کاغذ که در مرکز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و دارای کد شامد و ثبت نرم‌افزار است سعی دارد تا محیطی جامع و امن برای محصلان فراهم کند تا نیازی به ابزار‌های دیگر نباشد و بتوانند با سایر محصلان ارتباط گرفته و از دانش آنان استفاده کنند یا کتاب‌های درسی یکدیگر را به اشتراک گذارند و یا بفروشند.

اپلیکیشن کاغذ در حال حاضر از سه بخش «تدریس»، «فروش کتاب» و «نظرسنجی اساتید» تشکیل شده است. در بخش تدریس، تمامی محصلان از جمله دانشجو‌ها و اساتید می‌توانند دانش یا مهارت خود را به صورت رایگان ثبت آگهی کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند تا تجربه خود را در همان زمینه آموزشی که فعالیت می‌کنند افزایش دهند و در کنار آن کسب درآمد داشته باشند.

در بخش فروش کتاب، تمامی افراد از جمله محصلان می‌توانند به صورت رایگان کتاب‌های خود را که دیگر استفاده نمی‌کنند یا کاربردی برایشان ندارند ثبت آگهی کنند و آن را به فروش برسانند تا دیگران از آن بهره‌مند شوند و کسب درامد داشته باشند.

در بخش نظرسنجی اساتید، تمامی افراد از جمله محصلان می‌توانند نظرات دیگران در ارتباط با استاد مورد نظرشان را ببینند یا اینکه اساتید خود را به لیست نظرسنجی اضافه کنند تا دیگران به آن‌ها رأی بدهند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن کاربردی «کاغذ» اینجا کلیک کنند. در ادامه تصاویر از محیط کاربری این اپلیکیشن را مشاهده می‌کنید:

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

محیط کاربری اپلیکیشن کاربردی «کاغذ»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha