کد خبر: 4065787
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن بیان کرد:

تبیین چهره به چهره دستاورد‌های نظام در حوزه چاپ و نشر قرآن کریم

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم گفت: نظر به تأکیدات مکرّر رهبری معظم انقلاب در خصوص موضوع «جهاد تبیین»، این معاونت در عمل به درخواست رهبری، آمادگی خود را برای تبیین چهره به چهره دستاورد‌های نظام در حوزه چاپ و نشر قرآن کریم همراه با ارائه مشاوره رایگان در حوزه‌­های تخصصی مرتبط اعلام می‌­دارد.

به گزارش ایکنا، نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم همواره یکی از وظایف اصلی سازمان دارالقرآن­ الکریم بوده است که با تعامل حداکثری، نسبت به صدور مجوزهای چاپ و نشر مصاحف شریف اهتمام ویژه دارد. باتوجه به این مهم و نظر به تأکیدات مکرّر رهبری معظم انقلاب در خصوص موضوع «جهاد تبیین»، این معاونت اقدام به ارائه مشاوره رایگان در حوزه‌­های تخصصی در این عرصه کرده است.

میثم معافی، معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم در این خصوص گفت: نظر به تأکیدات و فرمایشات مکرّر رهبری معظم انقلاب اسلامی در خصوص موضوع «جهاد تبیین»، معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم در عمل به درخواست رهبری و به عنوان مرجع تخصصی صدور مجوز چاپ و نشر قرآن کریم، آمادگی خود را برای تبیین چهره به چهره دستاورد‌های نظام در حوزه چاپ و نشر قرآن کریم همراه با ارائه مشاوره رایگان در حوزه ­های تخصصی مرتبط اعلام می‌­دارد.

وی اظهار کرد: از عموم علاقه‌مندان به‌ویژه محققان، پژوهشگران و فعالان حوزه چاپ و نشر قرآن کریم و متون دینی، دعوت به عمل می‌آید تا ضمن مراجعه حضوری (در ایام اداری و از عید قربان تا عید غدیر)، ضمن بازدید از گنجینه و آرشیو مصاحف شریف چاپ شده در جمهوری اسلامی ایران، از نزدیک با فعالیت­‌های تخصصی این معاونت، آشنا و در صورت نیاز از ارائه مشاوره ­ها و تجربیات کارشناسان این حوزه بهره ­مند شوند.

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم بیان کرد: تمامی علاقه‌مندان می‌توانند برای هماهنگی‌­های لازم، در ایام اداری از ساعت ۸ تا ۱۳ از طریق شماره تلفن ۶۶۹۵۵۹۹۲ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :