کد خبر: 4067384
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹

پخش جشنواره ملی قرآنی «آرام جان» از شبکه قرآن

جشنواره ملی قرآنی «آرام جان» در تابستان 1401 با هدف ترویج فرهنگ و هنر قرآنی، معرفی استعدادها و تجلیل از اساتید و فعالان قرآنی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

جشنواره ملی قرآنی «آرام جان»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جشنواره ملی قرآنی آرام جان در تابستان 1401 با هدف ترویج فرهنگ و هنر قرآنی، معرفی استعدادها و قدردانی از اساتید و فعالان قرآنی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

«آرام جان» به تهیه‌کنندگی مسلم کوهی و با اجرای کاظم احمدزاده از 10 تیرماه هر روز ساعت 18 روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

این برنامه به صورت میدانی با حضور اقشار مختلف مردم در اماکن عمومی شهرها از جمله مساجد، امامزادگان و بوستان‌ها شامل بخش‌های متنوع تلاوت قران کریم، گفت‌وگو با نمایندگان ولی فقیه و معرفی اساتید پیشکسوت، قاریان، حافظان و نخبگان قرآنی از استان‌های البرز، قزوین، زنجان، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، همدان، اصفهان، کردستان، مرکزی، قم، تهران، مازندران، سمنان، گلستان و خراسان رضوی خواهد بود.

این جشنواره در استان‌های مرزی با هدف‌ ایجاد پیوند و تحکیم وحدت بین شیعیان و اهل‌ سنت اجرا خواهد شد.

جشنواره آرام جان در طول ایام برگزاری، هر روز ساعت 18 تا 19:15 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد و اختتامیه آن نیز در مشهد مقدس خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha