کد خبر: 4068138
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵

دبیر شورای مشورتی بانوان معاونت قرآن و عترت منصوب شد

معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد، دکتر مژگان خان بابا را به عنوان مشاور امور بانوان و دبیر شورای مشورتی بانوان معاونت قرآن و عترت منصوب کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر مژگان خان بابا را به عنوان مشاور امور بانوان و دبیر شورای مشورتی بانوان این معاونت منصوب کرد.

در حکم معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:

خواهر گرامی سرکار خانم دکتر مژگان خان بابا

با سلام و تحیات

نظر به تجربه و شایستگی سرکار عالی در حوزه امور فرهنگی و قرآنی بانوان و با توجه به ضرورت و نیاز به ارتقای جایگاه نشر و ترویج آموزه‌های حیات بخش قرآن کریم در جامعه بانوان، بدینوسیله جنابعالی را به سمت «مشاور امور بانوان و دبیر شورای مشورتی بانوان معاونت قرآن و عترت» منصوب می‌نمایم.

انتطار می‌رود با تعامل سازنده با قائم مقام معاونت، حوزه دفتر اینجانب و ادارات کل معاونت و اشخاص حقیقی و حقوقی فعال و اساتید مؤثر در عرصه فعالیت‌های قرآنی کشور و به‌ویژه بانوان فعال قرآنی در انجام این مهم اهتمام ویژه معمول دارید.

ارائه نظرات کارشناسی و پیشنهادهای اجرائی در انجام مطلوب و ثمربخش امور قرآنی بانوان مورد توقع است.

از جمله سوابق ایشان می‌توان به تدریس در جامعة المصطفی العالمیه در دپارتمان علوم قرآن و تفسیر ویژه دانشجویان انگلیسی زبان، مدرس صوت و لحن، تجوید و وقف و ابتدا به مخاطبان انگلیسی زبان، مؤلف کتب درسی دانشجویان انگلیسی زبان رشته علوم قرآن و تفسیر، داوری ملی و بین‌المللی در رشته وقف و ابتدا، دارای سابقه مدیریت، نظارت و سرپرستی مسابقات و فعالیت‌های قرآنی و... اشاره کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha