کد خبر: 4069066
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

شناسایی ۱۲۷۱ بیمار جدید کرونایی در کشور

وزارت بهداشت از شناسایی 1271 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

آمار کرونابه گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۴ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۵۰ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۱۹ هزار و ۸۷۴ نفر دُز دوم و ۲۷ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۶۴۹ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۵۷۳ دُز رسید.

در شبانه‌روز گذشته ۲۹ هزار و ۹۱۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. از دیروز تا امروز، ۱۵ تیرماه و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۱۷۶ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۲۴۲ هزار و ۹۱۹ نفر رسید. متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، پنج بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۴۱۳ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۶۳ هزار و ۸۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۲۷۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۵۲ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۹۷۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.  در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۰۵ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۴۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :