کد خبر: 4072952
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲

انتشار فراخوان ششمین جشنواره شهود قدسی

فراخوان ششمین جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن وهنر(شهود قدسی) منتشر شد.

انتشار فراخوان ششمین جشنواره شهود قدسیبه گزارش ایکنا در فراخوان ششمین جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن‌ و هنر(شهود قدسی) آمده است:

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس با همكاری سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان كشور و سایر دستگاه‌های فرهنگی و دانشگاهی در سطح استان و كشور، تاكنون توفیق برگزاری پنج دوره از جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن و هنر، تحت عنوان شهود قدسی را داشته است. این جشنواره در برگزاری هر پنج دوره قبلی خود، با استقبال فراوان دانشجویان روبرو شده و آثار بی‌شماری از دانشجویان سراسر كشور در زمینه‌های لوگوتایپ، پوستر، تصویرسازی، خوشنویسی و عكس به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردیده است. طبیعتاً برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها به ‌صورت دوره‌ای در تبیین، تقویت و زمینه‌سازی اندیشه قرآنی مؤثر خواهد بود.

خوشبختانه در سایه بركات قرآن كریم و حمایت‌های مادی و معنوی دانشگاه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی، توفیق برگزاری ششمین دوره از جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن و هنر شهود قدسی، نیز در سه بخش پوستر، تصویرسازی و لوگوتایپ حاصل گردیده است. لذا پوستر فراخوان دریافت آثار جشنواره در هشت موضوع پیشنهادی قرآنی به شرح ذیل اعلام می‌شود:

موضوعات پیشنهادی قرآنی:

1.شواهد و مصادیق قرآنی مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

2.طراحی لوگوتایپ برای اسامی سوره‌ها و سوگندهای قرآنی

3.آیات امر به احسان و کمک به نیازمندان

4.آیات مربوط به عدالت

5.آیات امربه‌معروف و نهی از منکر

6.آیات مربوط به نماز

7.تصویرسازی قصه‌های قرآنی

8.آیات مربوط به جهاد

نحوه ارسال آثار از طریق ایمیل    Cul.fr@acecr.ac.ir

شماره تماس و شماره واتساپ جشنواره:  07132300716  

انتشار فراخوان ششمین جشنواره شهود قدسی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha