کد خبر: 4073270
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌کند

سیر اندیشه کارگردانان بزرگ در «سینما پرتره» بررسی می‌شود

بنیاد سینمایی فارابی با همکاری دانشگاه سوره در راستای دانش افزایی سینماگران و علاقه‌مندان به سینما، سلسله نشست‌های «سینما پرتره» را برگزار می‌کند.

؛بررسی سیر اندیشه کارگردانان بزرگ در «سینما پرتره»/ تحلیل اندیشه سینمایی «رسول ملاقلی‌پور» از زبان اکبر نبویبه گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی؛ دور جدید برنامه‌های فرهنگی فارابی با تمرکز بر دانش‌افزایی سینماگران و علاقه‌مندان به سینما از مرداد آغاز خواهد شد.
 
نخستین برنامه با همکاری دانشگاه سوره در قالب سلسله‌نشست‌های «سینما پرتره» به بررسی و تحلیل سیر اندیشه سینمایی «رسول ملاقلی‌پور» و نمایش فیلم سینمایی «پرواز در شب» اختصاص خواهد داشت.
 
اکبری نبوی منتقد،نویسنده و پژوهشگر سینما به عنوان کارشناس و دکتر امیررضا نوری پرتو به عنوان دبیر جلسه در نخستین برنامه «سینما پرتره» به تحلیل سیر تحولی اندیشه مرحوم رسول‌ ملاقلی‌پور در سینما خواهند پرداخت. 
 
نخستین برنامه «سینما پرتره» با همکاری مشترک فارابی و دانشگاه سوره روز سه‌شنبه چهارم مرداد از ساعت 17 تا 20 در ساختمان شماره 3 فارابی واقع در ولیعصر، بالاتر از توانیر،نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha