به گزارش ایکنا از آذربایجان شرقی، چهلمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانشآموزی سراسر کشور در بخش آوایی ویژه دانشآموزان پسر و دختر طی بازه زمانی دوم تا هشتم مردادماه با رقابت حدود 800 دانشآموز و عوامل اجرایی در شهر تبریز و به میزبانی ادارهکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.
این رقابتها در بخش دانشآموزان دختر روز گذشته، هشتم مردادماه با اعلام اسامی برگزیدگان به کار خود پایان داد. لازم بذکر است بخش آوایی این دوره از مسابقات در رشتههای قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ در پنج سطح، عمومی، ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل(به صورت مشترک در دانشآموزان دختر و پسر) و دو رشته اذان و مداحی ویژه دانشآموزان پسر برگزار شد.
نتایج این دوره از مسابقات در بخش دانشآموزان دختر
رشته قرائت تحقیق
رتبه اول: هستی عادلی از گیلان
رتبه دوم: حسنا سرشوق از اصفهان
رتبه سوم: ملیکا محمدی از تهران
رشته قرائت ترتیل
رتبه اول: حنانه خلفی از تهران
رتبه دوم: اسما فلکی از خراسان رضوی
رتبه سوم: اسرا حقی از خوزستان
رشته حفظ کل قرآن
رتبه اول: محنا قنبری از گیلان
رتبه دوم: زهرا گلی زاده از آذربایجان شرقی
رتبه سوم: فاطمه نظام پور از اصفهان
رشته حفظ ۲۰ جز قرآن
رتبه اول: سمانه بابایی از تهران
رتبه دوم: فاطمه عباسی از شهرستانهای استان تهران
رتبه سوم: هانیه قلندری از مازندران
رشته حفظ ۱۰ جز قرآن
رتبه اول: زهرا حجتی از قم
رتبه دوم: فاطمه آلبوزهر از خوزستان
رتبه سوم: محدثه ساجد سعادت از گیلان
رشته حفظ ۵ جز قرآن
رتبه اول: زینب بیگلری از مازندران
رتبه دوم: زهرا صفرزاده از قزوین
رتبه سوم: اسما بایرامی از آذربایجان شرقی
رشته حفظ عمومی
رتبه اول: زهرا بابایی اصفهان
رتبه دوم: زهرا انجیله ای از البرز
رتبه سوم: فاطمه عبودی از آذربایجان غربی
دریافت فایل حائزین رتبههای اول تا پنجم دختران دانشآموزان
همچنین چهلمین دوره مسابقات قرآن دانشآموزان پسر نیز طی بازه زمانی دوم تا چهارم مردادماه برگزار شد که برگزیدگان آن بدین شرح است؛
رشته قرائت تحقیق
رتبه اول: سیدرضا زارعی از اصفهان
رتبه دوم: هادی قربانی از مازندران
رتبه سوم: امیرحسین مقدس از کرمان
رشته قرائت ترتیل
رتبه اول: مهدی اکبری از قم
رتبه دوم: محمدرضا جعفرپور از گیلان
رتبه سوم: طاها حسن زاده از آذربایجان شرقی
رشته حفظ 10 جزء
رتبه اول: محمدجسین پور محمدآبادی از یزد
رتبه دوم: طاها علیزاده از گیلان
رتبه سوم:علیرضا عطاف از خوزستان
رشته حفظ 20 جز
رتبه اول: محمد فیاض از یزد
رتبه دوم: ابوالفضل محمودی از شهرستانهای استان تهران
رتبه سوم: محمدرضا عالم از اردبیل
رشته حفظ 5 جزء
رتبه اول: محمد دهقانی از یزد
رتبه دوم: محمد طاها عرب محمد حسینی از شهرستانهای استان تهران
رتبه سوم: محمدحسین حسینزاده از آذربایجان غربی
رشته حفظ عمومی
رتبه اول در بخش حفظ عمومی: امیررضا خسروی از خراسان رضوی
رتبه دوم: محمداحسان رحیمی از اصفهان
رتبه سوم: محمد قائم جعفری از خوزستان
رشته حفظ کل
رتبه اول: سیدمحمد صادق حسینی از قم
رتبه دوم: سیدابوالفضل اقدسی از گیلان
رتبه سوم: احمدرضا آجلو از مرکزی
رشته اذان
رتبه اول: محمدسجاد محمدی زاده از تهران
رتبه دوم: حسین جنادله از خوزستان
رتبه سوم: عرفان جباری از اردبیل
رشته مداحی
رتبه اول: امیر کرامتی از تهران
رتبه دوم: امیرحسین امجدیان از البرز
رتبه سوم: محمد علیخانی از گلستان
دریافت فایل حائزین رتبههای اول تا پنجم پسران دانشآموزان
انتهای پیام