کد خبر: 4074957
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰

توسعه هنر اسلامی مأموریت جدید فرهنگسرای نیاوران شد

مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی ابوالفضل همراه را به عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب و بر توسعه هنر اسلامی به عنوان ماموریت این مرکز تاکید کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، در حکم مجید زین‌العابدین خطاب به ابوالفضل همراه بر اهتمام به باز تعریف رویدادها و برنامه‌های هنری، حمایت از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها، ایده‌پردازی و طراحی برنامه‌های فاخر هنری و ادبی متناسب با رویکرد عدالت فرهنگی تاکید شده است.

مدیرعامل بنیاد رودکی با اشاره به ظرفیت‌های بین‌المللی فرهنگسرای نیاوران برای توسعه دیپلماسی فرهنگی، ترسیم جایگاه هنر اسلامی ایرانی و انعکاس پیشرفت‌های هنری مبتنی بر تمدن نوین اسلامی را از اولویت‌های دوره جدید مأموریت فرهنگسرای نیاوران اعلام کرد.

همراه پیش از این نیز با حکم سرپرست سابق معاونت امور هنری عهده‌دار این سمت بود که با واگذاری مدیریت این فرهنگسرا به بنیاد رودکی، مجدداً در این مسئولیت ابقاء شد.

ابوالفضل همراه دانش‌آموخته نمایش از دانشکده هنرهای زیبا است که علاوه بر فعالیت‌های هنری در تئاتر، مجموعه‌های نمایشی تلویزیون و فیلم‌های سینمایی، ریاست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی را در سابقه کاری خود دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha