کد خبر: 4075279
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
در راستای برقراری عدالت فرهنگی

اکران سراسری سینماسیار آغاز شد

در راستای برقراری عدالت فرهنگی، سینماسیار 9 فیلم‌ روز سینمای ایران را با ظرفیت 100 دستگاه در کشور اکران می‌کند.

به‌ گزارش ایکنا به نقل از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سینماسیار انجمن 9 فیلم‌ روز سینمای ایران را در 32 استان کشور و با ظرفیت 100 دستگاه اکران می‌کند.

فیلم‌های سینمایی «موقعیت مهدی» به‌ کارگردانی هادی حجازی‌فر، «هناس» به‌ کارگردانی حسین دارابی، «بدون قرار قبلی» به‌کارگردانی بهروز شعیبی، «سگ‌بند» به‌ کارگردانی مهران احمدی، «طلاخون» به‌کارگردانی ابراهیم شیبانی، «مغز استخوان» به‌ کارگردانی حمیدرضا قربانی، «مرد نقره‌ای» به‌کارگردانی محمدحسین لطیفی، «والدین امانتی» به‌کارگردانی حسین قناعت و «پسران دریا» به‌کارگردانی افشین هاشمی 9 فیلم در حال اکران سینما سیار را تشکیل می‌دهند.

اطلاعات و جزئیات تمامی اکران‌ها به صورت روزانه در سایت سینماسیار به نشانی cinemasayar.ir در دسترس است و مخاطبان می‌توانند لیست فیلم‌های در حال اکران و اکران شده و همچنین آمار فروش سینماسیار را در آن مشاهده کنند.

سینماسیار با هدف پوشش مناطق فاقد سینما، اضافه شدن فیلم‌های سینمایی به سبد فرهنگی خانوار در مناطق کم‌برخوردار و برقراری عدالت فرهنگی در تمامی نقاط ایران، نمایش فیلم‌های روز کشور را با بهترین کیفیت سینمایی در دستور کار دارد.

این مجموعه امکان اکران فیلم‌های سینمایی را در هر منطقه‌ای از کشور که از سمت تهیه‌کننده و دفتر پخش و یا با درخواست مردمی اعلام شود را داراست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha