کد خبر: 4076524
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۶
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری:

مردم فلسطین با مقاومت اجازه رخنه دشمن را در صفوف خود ندهند

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه‌ای تأکید کرد: مردم فلسطین با وحدت، مقاومت، ایستادگی در مقابل رژیم صهیونیستی، اجازه رخنه دشمن را در صفوف خود ندهند و با همدلی و وحدت زمینه پیروزی بزرگ را فراهم آورند.

مردم فلسطین با مقاومت اجازه رخنه دشمن را در صفوف خود ندهند

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری، این کمیته در بیانیه‌ای تأکید کرد: مردم فلسطین با وحدت، مقاومت، ایستادگی در مقابل رژیم صهیونیستی، اجازه رخنه دشمن را در صفوف خود ندهند و با همدلی و وحدت زمینه پیروزی بزرگ را فراهم آورند.
متن بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (آیه 39 سوره حج)
به مسلمانان که مورد قتل (و غارت) قرار گرفته‌اند رخصت (جنگ با دشمنان) داده شد، زیرا آنها از دشمن سخت ستم کشیدند و همانا خدا بر یاری آنها قادر است.
بار دیگر رژیم منحوس صهیونیستی بمباران غزه را از سرگرفته و اقدام به یورش و به شهادت رساندن مردم مظلوم فلسطین، بازداشت فعالان فلسطینی و ایجاد درگیری در کرانه باختری را آغاز کرده است که در بمباران نوار غزه تاکنون ۱۰ نفر از جمله «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی به شهادت رسیدند.
ترور تیسیر الجعبری یکی دیگر از جنایات رژیم کودک کش بود که حتی تحلیلگران اسرائیلی نیز از آن به عنوان یک اشتباه بزرگ یاد کردند.
اکنون که رژیم صهیونیستی خود اقدام به ترور و تهاجم زده و شرارت را آغاز کرده است و جهادی بزرگ زیاد نخاله، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: ما وارد نبرد می‌شویم و پس از حمله هیچ آتش‌بسی وجود ندارد. بر فلسطینیان و گروه‌های جهادی است با تمام توان ایستادگی و رژیم اشغالگر را پشیمان کنند.
جمهوری اسلامی ایران و حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی، رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران نیز با محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها اعلام کرد: رژیم صهیونیستی در جنایت دیشب خود، بار دیگر خویِ اشغالگری و تجاوزگری خود را به جهانیان نشان داد، اما مقاومت مردم فلسطین و غزه، افول این رژیم کودک‌کش را سرعت خواهد داد.
اسرائیل غاصب با تصور پوچ می‌انگارد با انجام ظلم، جنایت، ویرانی و کودک‌کشی و اسارت جوانان و آزادگان فلسطینی می‌تواند خود را از روند اضمحلال که هر روز به آن نزدیک می‌شود، نجات دهد در حالیکه شکست طرح‌هایی مانند "گنبد آهنین" و " عادی‌سازی روابط با برخی حاکمان مرتجع عربی" می‌تواند نشان دهنده این باشد که "پیروزی نزدیک است".
در طول تاریخ همواره یکی از اهداف شوم رژیم صهیونیستی ایجاد تفرقه میان گروه‌های فلسطینی و مبارزان بوده و امروز هم با این تهاجم ددمنشانه علیه جهاد اسلامی می‌کوشد تا در صفوف فلسطینیان تفرقه ایجاد کند که بی شک مردم مقاوم فلسطین و فرماندهان دلیر و مبارزان جان بر کف فلسطینی این توطئه را خنثی می‌کنند و با وحدت و مقاومت و شجاعت این نقشه‌ها را نقش بر آب می‌سازند و اجازه نمی‌دهند اسرائیل غاصب و حامیانش میان آنها شکاف ایجاد کرده و به اهداف خود برسند.
لذا مردم فلسطین اعم از مردم غزه، کرانه باختری و دیگر مناطق فلسطین باید در این برهه نیز مانند گذشته با سرلوحه قرار دادن قیام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) به مبارزات خود ادامه دهند و با مقاومت، ایستادگی و مقابله با این جنایات، اجازه رخنه دشمن در صفوف خود را ندهند و همان گونه که در انتفاضه های گذشته با وحدت موجبات پیروزی را فراهم کردند اکنون نیز با همدلی و وحدت زمینه پیروزی بزرگ را فراهم آورند.
ملت‌ها و دولت‌های مسلمان نیز وظیفه دارند جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و فلسطینیان را با تمام توان حمایت کنند و طبق وعده خداوند متعال پایان این تهاجم نیز مانند انتفاضه‌های گذشته پیروزی چشمگیر فلسطینیان و سرخوردگی و ذلّت اسرائیل آدمکش خواهد بود.
وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری
15 مرداد1401
8 محرم 1444
6آگوست 2022

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha