کد خبر: 4077004
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶

فراخوان نمایشگاه ملی عکس «رخت عزا در سوگواره‌های دینی»

نخستین نمایشگاه ملی عکس رخت عزا در سوگواره‌های دینی فراخوان خود را اعلام کرد و علاقه‌‌مندان تا 10 شهریور ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند.

فراخوان نخستین نمایشگاه ملی عکس رخت عزا در سوگواره‌های دینی

به گزارش ایکنا، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نخستین نمایشگاه ملی عکس با محوریت نقش پوشش در آیین‌های سوگ دینی در ایران را برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند آثار خود را تا 10 شهریورماه از طریق  سایت https://fajrmode.com/image-exhibition/ ارسال کنند. این نمایشگاه از 20 تا 26 شهریور ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

قوانین و مقررات شرکت در نمایشگاه

شرکت برای تمامی هنرمندان و علاقه‌مندان به عکاسی در این مسابقه آزاد است. در بخش اصلی هر عکاس می‌تواند حداکثر 10 قطعه عکس به صورت سیاه و سفید یا رنگی ارسال کند.

در بخش ویژه، موضوع خیاطی، پارچه و نقوش در حوزه عاشورا هر عکاس می‌تواند هفت قطعه عکس به صورت سیاه و سفید یا رنگی ارسال کند. عکس‌های ارسالی باید مربوط به عزاداری دینی باشد. 

عکس‌های بخش تک عکس و مقایسه‌ای باید با فرمت JPG در اندازه ضلع بزرگ حداقل 1280 پیکسل و حداکثر حجم فایل نیز یک مگابایت باشد. عکس‌های بخش ویژه(مجموعه عکس) می‌بایست با فرمت JPG در اندازه ضلع بزرگ حداقل 1280 پیکسل، حداکثر حجم فایل نیز پنج مگابایت به صورت فایل زیپ شده( rar یا zip)، ارسال شوند.

دریافت آثار فقط از طریق  سایت https://fajrmode.com/image-exhibition/  و در مهلت مقرر امکان‌پذیر است و این زمان تمدید نخواهد شد. عکس‌های ارسالی باید مستند بوده و از هرگونه دستکاری که جنبه استنادی عکس را مخدوش می‌کند، خودداری شود.

عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، تاریخ و یا هرگونه نشانه‌های تصویری (پاسپارتو، قاب، واتر مارک و لوگو) باشند؛ همچنین نباید در نمایشگاه ‌عکاسی دیگری شرکت کرده باشند.

تمام ‌عکس‌ها باید دارای شرح باشند؛ به این معنا که اطلاعات مربوط به مشخصات فردی عکاس، مکان، مراسم و زمان عکس‌برداری در قسمت توضیحات درج شوند.

ارسال عکس‌ها توسط شرکت‌کننده به منزله اعلام مالکیت عکس است و برگزارکنندگان، هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد عدم رعایت مالکیت معنوی عکس‌ها را ندارند. ارسال آثار به ‌معنای پذیرش تمامی مقررات این مسابقه است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی‌نشده برعهده برگزارکنندگان است.

جوایز

به رتبه اول تا سوم بخش اصلی جایزه نقدی اعطا می‌شود و جایزه منتخب بخش ویژه، سفر به عتبات عالیات و کربلای معلی است. همچنین به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت، اعطا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha