کد خبر: 4077076
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

«جشن سربرون» شهریور برگزار می‌شود

«جشن سربرون» ساخته مجتبی راعی از شهریور روی آنتن شبکه یک سیما می‌‌رود.

به گزارش ایکنا، عوامل سریال «جشن سربرون» ساخته مجتبی راعی این روز‌ها مشغول صداگذاری، ساخت موسیقی، ویژوآل افکت و تصحیح رنگ هستند. عوامل این سریال، این روز‌ها مشغول کار‌های پس از تولید شامل صداگذاری، موسیقی، ویژوآل افکت و تصحیح رنگ در حال انجام هستند. در این سریال به بخش‌های از انقلاب مشروطه و نقش روحانیت در این انقلاب توجه می‌شود.

با اتمام کار‌های پس تولید پایان شهریور ماه سریال «جشن سربرون» روی آنتن می‌رود. حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، میرطاهر مظلومی و رامین ناصرنصیر از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. هنوز زمان پخش این سریال اعلام نشده است.

داستان «جشن سربرون» این چنین است: «بهادر کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه‌ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعمویش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می‌کند. زخم‌های کهنه سرباز می‌کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می‌یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌کند.»

سریال ۴۵ قسمتی «جشن سربرون» به سفارش سیما فیلم تولید شده است و به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha