کد خبر: 4077299
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶

«سینه سرخ» در «خیلی دور، خیلی نزدیک» دیده می‌شود + فیلم

در پایان هفته جاری فیلم‌های سینمایی ایرانی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما می‌روند. فیلم «سینه سرخ» ساخته پرویز شیخ طادی و «خیلی دور، خیلی نزدیک» از جمله آثار به نمایش درآمده خواهند بودند.

به گزارش ایکنا، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «سینه سرخ»، «عصر روز دهم»، «گوشواره‌های گلی»، «فرستاده» و «خیلی دور خیلی نزدیک» و...  پنجشنبه و جمعه 20 و 21 مرداد از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «سینه سرخ» به کارگردانی «پرویز شیخ طادی»، پنج‌شنبه 20 مرداد ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: شوخی بچه گانه علی یار با غلامحسین سبب سقوط او در دره سیاه کوه می شود. وقتی همه به دنبال غلامحسین هستند، علی یار از ترس خود را پنهان می کند و زمانی که کنترلش را به دست می آورد به دنبال غلامحسین او را در دامنه تپه کنار برکه می یابد که حالا ظاهرا جان ندارد ... یوسف مرادیان، سپیده گلچین، محمد‌رضا نژاد، محمدرضا داوودنژاد، رضا صفایی‌پور و مهدی احمدی در فیلم سینمایی «سینه سرخ» هنرنمایی کرده‌اند.

«سینه سرخ» در «خیلی دور، خیلی نزدیک» دیده شد

فیلم سینمایی «عصر روز دهم» به کارگردانی «مجتبی راعی»، جمعه 21 مرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره خانم دکتری است که به عراق سفر می‌کند تا خواهرش را که در زمان جنگ ایران و عراق به دست یک عراقی به‌ نام محسن محمود افتاده، پیدا کند. الزام این جستجو به حال مادر او باز می‌گردد که رو به مرگ است و می‌خواهد دختر گم‌کرده‌اش را ببیند و حالا که صدام سقوط کرده بهترین زمان برای شروع این جستجوست.  هانیه توسلی و احمد مهران‌فر در فیلم سینمایی «عصر روز دهم» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «گوشواره های گلی» به کارگردانی احمدرضا کرمی، پنجشنبه 20 مرداد ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: گلی و برادرش (علی) که پدر و مادرشان را در حادثه ای رانندگی از دست داده اند اکنون با مادربزرگشان در مشهد زندگی می کنند. مادربزرگ برای گذران زندگی بافندگی می کند و گاهی هم زائرانی به خانه او می آیند. علی فرقانی، طاهره سنجرانی و کتایون براتی‌نژاد در این فیلم بازی کرده‌اند.

انیمیشن سینمایی «سربازان کوچک» به کارگردانی کیانوش دالوند، جمعه 21 مرداد ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: اسرائیلی ها به یک روستا حمله می‌کنند و مردان و زنان را به اسارت می‌برند تا بعدا بتوانند با زیر پوشش گرفتن بچه ها به دنیا اعلام کنند که بچه‌های بی سرپرست را حمایت کرده‌اند. یک خبرنگار به روستائیان اعلام می‌کند ولی او هم به اسارت می‌رود و بچه‌ها به تنهایی با اسرائیلی‌ها مبارزه کرده و ...

«سینه سرخ» در «خیلی دور، خیلی نزدیک» دیده شد

فیلم سینمایی «بازگشت پرستوها» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، شنبه 22 مرداد ساعت 00:05 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. فیلم با به تصویر کشیدن گوشه‌ای از سال های اسارت جمعی از آزادگان عزیز در زندان های مخوف رژیم صدام در دوران دفاع مقدس، نشان دهنده سختی ها و دشواری هایی است که این عزیزان با آنها روبرو بوده اند. فیلم با روایت داستان‌های مختلف در این خصوص، در نهایت با آزادی آزادگان به پایان می رسد. داوود رشیدی، عنایت شفیعی، کتایون ریاحی، شهرام قائدی، رسول توکلی و بهروز شعیبی در فیلم سینمایی «بازگشت پرستوها» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «زمانی برای پشیمانی» به کارگردانی علی‌رضا محمدی و سعید مهران پنجشنبه 20 مرداد ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: حميد، مصطفی و رسول سه دوست قديمی هستند. مصطفی به منظور راه اندازی يک کارخانه توليدی مبلغی پول از حميد قرض می‌گيرد. محمود عزیزی، حبیب دهقان نسب و سهیلا رضوی در این فیلم نقش آفریده‌اند.

فیلم تلویزیونی «فرزندان» به کارگردانی یاسر طالبی، جمعه 21 مرداد ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. در این فیلم خواهید دید: زندگی بی‌دغدغه یعقوب و همسرش که با گرمای عشق یکدیگر به آرامش رسیده است با بی‌خبری از تنها پسرشان فرخ که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است دگرگون می‌شود. حسن رستمانی و حسین میرزاقلی در فیلم تلویزیونی «فرزندان» بازی کرده‌اند.

«سینه سرخ» در «خیلی دور، خیلی نزدیک» دیده شد

شبکه نمایش

فیلم تلویزیونی «دلهره» به کارگردانی کاظم معصومی، پنج شنبه 20 مرداد ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: بهروز همسر روشنک نویسنده داستان‌های جنایی است و کارخانه عموی روشنک را که بر اثر حادثه‌ای در کارخانه کشته شده، اداره می‌کند. سارا صوفیانی، ابوالفضل پورعرب، کامران تفتی، پژمان بازغی و الهام حمیدی در فیلم سینمایی «دلهره» ایفای نقش کرده‌اند.

«سینه سرخ» در «خیلی دور، خیلی نزدیک» دیده شد

فیلم تلویزیونی «داستان های ناتمام دنیا» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی، جمعه 21 مرداد ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود. خلاصه داستان فیلم در مورد مقدار زیادی پول است که به شکل‌های مختلف و غیر متعارف از شخصی به شخص دیگر رسیده است و هر شخصی با قربانی کردن دیگری پول ها را تصاحب کرده ولی در نهایت پول ها به شکل عجیب و به همراه جسد مردی نزول خوار ... عباس امیری، جلیل فرجاد، مهدی صباحی، سعید داخ، حسین سلیمانی، شهروز ابراهیمی، نگین صدق گویا و محمد رسول صفری در فیلم تلویزیونی «داستان‌های ناتمام دنیا» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی، پنج‌شنبه 20 مرداد ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد. انیمیشن «بنیامین» داستان کودکی به نام بنیامین است که همراه مادرش در مصر زندگی می کنند. مادر او توسط نیروهای فرعون اسیر می شود. حال بنیامین و آشر دوست بامزه اما دست و پا چلفتی‌اش، باید دنبال راهی باشند تا مادر بنیامین را آزاد کنند. این دو تا بچه شجاع سفری را شروع می کنند که کلی ماجرا برایشان ایجاد می‌کند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «فرستاده» به کارگردانی جواد شمقدری، جمعه 21 مرداد ساعت 18 از شبکه افق پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سلیمان یکی از فرستادگان امام حسین‌(ع) است که حامل نامه ایشان برای مردم کوفه و دعوت آن‌هاست اما مأمورین حاکم او را شناسایی میکنند و به شهادت می‌رسانند. حسین یاری، زیبا بروفه، زنده یاد محمدعلی کشاورز و گلاب آدینه در فیلم سینمایی «فرستاده» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی، جمعه 21 مرداد ماه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود. خلاصه داستان فیلم از این قرار است که؛ دکتر عالم جراح مغز و اعصاب است وی به‌صورت اتفاقی متوجه می‌شود پسرش تومور مغزی دارد او می‌خواهد پسر خود را ببیند ولی پسر با همکلاسی‌هایش برای دیدن ستاره‌ها به کویر رفته او نیز به‌دنبال پسر رفته و در راه حقایقی از زندگی مردم و اتکا به خدا در زندگی برایش روشن می‌شود. مسعود رایگان، الهام حمیدی و افشین هاشمی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» بازی کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha