کد خبر: 4078813
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

تجلیل از آزادگان تکریم فرهنگ صبر و مقاومت است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، تجلیل از این تندیس‌های عزتمندی را تکریم فرهنگ صبر و مقاومت دانست.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

به گزارش ایکنا، متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا» (سوره احزاب، آیه ٢٣)

سلام و درود بر آزادمردان غیوری که صبورانه رنج و سختی اسارت را به جان و دل خریده و با سربلندی و عزت به آغوش میهن اسلامی بازگشتند؛ آزادگانی بی ادعا و غیورمردانی از قبیلۀ غیرت، مقاومت و حماسه.

در 26 مردادماه سال 1369 چشمان منتظر ملت شهیدپرور ایران اسلامی، شاهد بازگشت غرورآفرین آزادمردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، در سخت‌ترین شرایط و زیر سنگین‌ترین زجر و شکنجه‌ها، با وجود درد و بیماری جسمی، جانانه مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند با جلای روح بزرگ خود، در مسیر ایمان، بر درجات تقوا و ورع خود افزوده و صحنه‌هایی ناب و بکر از انسانیت و غیرتمندی و عزت را برای همیشه تاریخ، به نمایش بگذارند.

آزادگان از تهدید، فرصت ساختند و اسارت را بستری برای خودسازی قرارداده و قله‌های تعالی را فتح نمودند.

این غیورمردان ساحت صبر و شکیبایی هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع تاریخی نبوده، بلکه همواره همانند روحی سیال در کالبد ادوار و همه ارکان، ساری و جاری‌اند، پیام و سیره آنها، فریاد عزت و سربلندی و شکوهمندی برای همیشه ماندگار است و با ترویج فرهنگ مقاومت و خودسازی، تهدیدات متنوع دشمن را خنثی نمودند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم آزاده، سالروز ورود آزادگان سرفراز به میهن اسلامی را گرامی داشته و تجلیل از این تندیس‌های عزتمندی را تکریم فرهنگ صبر و مقاومت می‌داند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha