کد خبر: 4079670
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱

اسامی برندگان مسابقه «شرح حکمت‌های نهج‌البلاغه» اعلام شد

مراسم قرعه‌کشی مسابقه کتابخوانی «شرح حکمت‌های نهج‌البلاغه» در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی برگزار و اسامی برندگان آن اعلام شد.

نهج‌البلاغهبه گزارش ایکنا، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور مسابقه پیامکی کتابخوانی رویداد فرهنگی هنری چهار فصل قرآنی را در دهه امامت و ولایت برگزار کرد.

منبع این مسابقه، کتاب «شرح حکمت‌های نهج‌البلاغه» نوشته سیدکاظم ارفع بود که در مجموع 12501 پیامک به دبیرخانه این رویداد ارسال شد.

در رویداد فرهنگی ـ هنری چهار فصل قرآنی، با توجه به رویداد‌های مهم هر فصل از سال، به موضوع خاصی اختصاص یافته است و تمام برنامه‌های اجرایی در این رویداد حول آن موضوع خواهد بود و مخاطبان آن نیز تمامی دانشجویان علاقه‌مند به موضوع هستند. بر همین اساس، تمامی علاقه‌مندان به رویداد‌های فرهنگی و هنری می‌توانند ضمن عضویت در شبکه فعالان قرآنی دانشجویی از طریق پایگاه اینترنتی www.isqa.ir در این طرح شرکت کنند.

در این طرح، بخش‌های مختلفی از جمله فراخوان آثار هنری، برگزاری نشست‌های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن و آموزش‌های مختلف در حوزه مهارت‌های فردی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، مجموعه‌ای از مهارت‌های فردی را نیز در کنار این مفاهیم آموزش ببینند.

اسامی 12 نفر برنده این مسابقه

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حسنی پوررحیمی

تهران

2

احترام آزادی

کرمانشاه

3

آرزو خزائی

البرز

4

فاطمه علیزاد

گیلان

5

شعله الهی

کردستان

6

ویدا تقوی

تهران

7

لیلا بهرامی

زنجان

8

راضیه یزدان‌پناه

کرمان

9

سیدمجید کاظمی

اصفهان

10

احسان رستمی

تهران

11

عبدالرضا شمسایی

یزد

12

محمدرضا میربیگی

البرز

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha