کد خبر: 4082299
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸

برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری قرآنی در جهاددانشگاهی

دوره آموزشی خبرنگاری قرآنی ویژه فعالان قرآنی کشور به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور جهاددانشگاهی و خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.

برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری قرآنی در جهاددانشگاهیبه گزارش ایکنا؛‌ سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور جهاددانشگاهی با همکاری خبرگزاری ایکنا و با هدف آموزش رسانه‌ای تعدادی از دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت قرآنی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنگاری قرآنی کرده است.

در این دوره‌ها که از اول شهریورماه آغاز شده است؛ تعدادی از علاقه‌مندان و فعالان رسانه از استان‌های خراسان جنوبی، بوشهر، آذربایجان شرقی، گیلان و همچنین تعدادی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، تحت آموزش‌های خبری ایکنا قرار خواهند گرفت.

در این دوره آموزشی 40 ساعته که به صورت ویدیویی و آنلاین اجرا می‌شود؛‌ دانشجویان با  خبرنویسی مقدماتی با تدریس (عباس کریمی‌ عباسی، دبیر فرهنگی ایکنا)، گزارش‌نویسی و خبرنگاری آنلاین (معصومه صبور، سردبیر ایکنا)، اصول مصاحبه و گفت‌وگو (کریم فیضی، سردبیر نشریه قرآنی رایحه)، سوژه‌یابی قرآنی (سیدمیلاد اوصیا، دبیر شعب استانی ایکنا) به صورت تئوری و کارگاهی آشنا می‌شوند.

همچنین، پس از اتمام دوره آموزشی و شرکت در آزمون پایان دوره به دانشجویان حائز رتبه‌ گواهی‌نامه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha