کد خبر: 4083362
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

برگزاری اولین وبینار آموزشی «خبرنگار جهادی»

اولین وبینار آموزشی خبرنویسی با عنوان خبرنگار جهادی از سوی معاونت فرهنگی - آموزشی حوزه‌ نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی، برگزار شد.

برگزاری اولین وبینار آموزشی خبرنویسی با عنوان خبرنگار جهادیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی حوزه‌ نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی، بیش از یکصد نفر از فعالان رسانه‌ای سراسر کشور در اولین وبینار آموزشی خبرنویسی شرکت کردند و با اصول کلی خبرنگاری آشنا شدند.

حجت‌الاسلام حسنعلی خوئینی، سرپرست معاونت فرهنگی - آموزشی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی در افتتاحیه‌ این وبینار، با اشاره به ضرورت فعالیت‌های رسانه‌ای و لزوم انعکاس اخبار و گزارش‌ها، برگزاری این دوره را ابتکاری لازم و قابل‌توجه دانست و بر فراگیری دانش حرفه‌ای اطلاع‌رسانی تأکید کرد.

در این وبینار آموزشی که با تدریس حجت‌الاسلام احمد قادری، مترجم‌خبرنگار و کارشناس حوزه‌ رسانه برگزار شد، مباحث کلی پیرامون عناصر خبر، ارزش‌های خبری، ویژگی‌های اساسی در خبرنویسی، مراحل تنظیم خبر، معرفی سبک‌های خبری، اجزای تیتر، کارائی‌های تیتر، تعریف لید و ویژگی‌های آن، انواع لید و ... ارائه شد.

شرکت‌کنندگان در این وبینار آموزشی، کارمندان حوزه‌های نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی و سازمان‌های تابعه در سراسر کشور بودند که شاخص‌ترین آنها در دوره‌های تکمیلی، به صورت حضوری شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha