کد خبر: 4087772
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
بیانیه مسعود پزشکیان

پیگیری مطالبات از راه‌های قانونی تنها راه مبارزه با بی‌عدالتی است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای تأکید کرد: مبارزه با بی‌عدالتی و ظلم و تبعیض تنها با ماندگاری در صحنه و پیگیری مطالبات از راه‌های قانونی تا رفع نارسایی‌ها امکان‌پذیر است. نباید اجازه و فرصت میدان‌داری به رسانه های معاند و برانداز داده شود.

مسعود پزشکیان

به گزارش ایکنا، مسعود پزشکیان، نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس یازدهم درباره حوادث اخیر کشور بیانیه‌ای صادر کرد که متن ان به شرح ذیل است:

دمیدن در آتش خشم و کینه و افتادن کشور در التهاب و آشوب، به نفع مردم، گروه‌های سیاسی داخل کشور و دلسوزان اسلام و انقلاب نخواهد بود. چنین شرایطی فقط به سود منافقان و دشمنان مردم ایران است که نفع خود را در ایجاد اغتشاش و ناآرامی و افزایش نارضایتی و شکاف بین مردم و حاکمیت می‌بینند.

تسریع در شفاف نمودن علت مرگ خانم مهسا امینی توسط تیمی کارشناسی و بی‌طرف قطعا تأثیر زیادی در ایجاد آرامش و کاهش التهاب جامعه خواهد داشت.

ارزیابی عملکرد و میزان کارایی یا عدم کارایی گشت موسوم به امنیت اخلاقی و تأکید بر برخورد عزتمندانه توأم با دلسوزی و خیرخواهی و به دور از اجبار و امر و نهی با مردم عزیز کشور راه برون‌رفت از نگرانی هاست. به دستور قرآن: «ادعُ الی سبیلِ ربکّ بالحکمةّ و الموعظة الحسنة و جادلهم بالتی هی احسن».

کشتن برادران نیروی انتظامی و بسیجی، آتش زدن و تخریب اماکن و اموال عمومی و توهین به مقام معظم رهبری جز ایجاد خشم و کینه ماندگار در جامعه به نظر اینجانب هیچگاه، به حل مشکل نخواهد انجامید و امید به حل مسئله را به ناامیدی مبدل خواهد کرد. آیا می‌توان عاملین اقدامات فوق را دلسوز مردم کشور و ایران عزیز دانست؟

مبارزه با بی‌عدالتی و ظلم و تبعیض تنها با ماندگاری در صحنه و پیگیری مطالبات از راه‌های قانونی تا رفع نارسایی‌ها امکان‌پذیر است. نباید اجازه و فرصت میدان‌داری به رسانه های معاند و برانداز داده شود.

توصیه اینجانب پرهیز از ایجاد فضای تشنج و درگیری و دوری از افراد تخریب‌گر و پیگیری خواسته‌ها از طریق قانون می‌باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha