کد خبر: 4088090
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷

مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمدامین حاجی هاشمی را به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.

انتصاب مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

به گزارش ایکنا، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمدامین حاجی هاشمی را به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود صنعت بازی‌های رایانه‌ای در راستای رشد، ارتقا آن و شکوفایی خلاقیت جوانان فعال در این زیست‌بوم شده است.

یادآوری می‌شود، در جلسه اخیر هیئت مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای حکم انتصاب محمدامین حاجی هاشمی، مدیرعامل جدید این بنیاد توسط مهدی صرامی، رئیس هیئت مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به وی اعطا شد. سیدصادق پژمان از اردیبهشت سال ۹۸ مسئولیت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را بر عهده داشت که در این جلسه از زحمات وی در مدت مسئولیت بنیاد قدردانی شد.

حاجی‌هاشمی دانش آموخته رشته مدیریت رسانه دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر بخش بازی‌های رایانه‌ای چهارمین و پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است؛ وی همچنین سابقه همکاری در تدوین برنامه ملی بازی‌های رایانه‌ای(مصوب شورای عالی فضای مجازی) در مرکز ملی فضای مجازی و عضویت در هیئت مدیره بنیاد و نیز تدوین استراتژی در حوزه بازی در شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha