کد خبر: 4088845
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
شایق خبر داد:

آخرین مهلت ارسال طرح‌های مؤسسات قرآنی یزد

قائم‌مقام اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق، مدیریت و مهارت‌افزایی مدیران مؤسسات قرآنی گفت: مقرر شد تا 20 مهرماه مدیران مؤسسات قرآنی، برنامه‌های خود را به اتحادیه اعلام کنند تا براساس مذاکرات، بهترین گزینه با همکاری یک مؤسسه یا چندین مؤسسه انتخاب شود تا این کارگاه در آبان و آذر تشکیل شود.

بیست و نهمین جلسه هیئت مدیرهمحمد شایق، قائم‌مقام اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از برگزاری بیست‌ونهمین جلسه هیئت مدیره این اتحادیه در هفتم مهرماه به صورت حضوری خبر داد و گفت: برخی از اعضای صندوق قرض‌الحسنه اتحادیه به دلیل محدودیت‌ها، امکان بهره‌مندی و استفاده از تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت را نداشتند، بنابر این طی رأی‌گیری و با کسب حداکثر آرای اعضا، موافقت شد تا هم اتحادیه و هم اعضا اقدام به افتتاح حساب در بانک قرض‌الحسنه مهرایران کنند.

وی ادامه داد: دیگر مصوبه این جلسه برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق، مدیریت و مهارت‌افزایی مدیران مؤسسات قرآنی بود که مقرر شد تا 20 مهرماه مدیران مؤسسات قرآنی برنامه‌های خود را به اتحادیه اعلام کنند تا براساس مذاکرات، بهترین گزینه با همکاری یک مؤسسه یا چندین مؤسسه انتخاب شود تا این کارگاه در آبان و آذر تشکیل شود.

شایق با اشاره به مصوبه ارائه طرح جلسات خانگی قرآن از سوی حسین قادری، رئیس هیئت مدیره افزود: مقرر شد تا این طرح در جلسه آینده آماده و به هیئت مدیره ارائه شود. همچنین در زمینه طرح وقف مشارکتی که به دلیل محدودیت‌هایی به اتفاق آراء، مقرر شد تا اتحادیه انصراف خود از این طرح را طی نامه‌ای مکتوب به اداره اوقاف و امور خیریه استان اعلام کند و مدیرعامل اتحادیه، پیگیر هزینه‌های انجام شده در زمینه اجرای طرح وقف قرآنی باشد. همچنین طی جلسه با استاندار، پیشنهاد طرح جایگزین انجام شود.

وی درباره طرح چهار هزار شهید، چهار هزار حافظ در سطح استان افزود: طی این جلسه مقرر شد تا حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، مدیرعامل اتحادیه استان، پیگیری بودجه اول این طرح از استانداری باشد و همچنین سعی شود تا در اسرع وقت، جلسه ستاد هماهنگی این طرح به منظور اعطای حکم به مدیران ادارات مرتبط و همکاری بیشتر مدیران دستگاه‌های مرتبط در اجرای بهتر این طرح انجام شود.

شایق بیان کرد: مقرر شد تا نخستین جلسه کمیته آموشی ستاد حفظ استان نیز به زودی تشکیل شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha