کد خبر: 4100764
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵

شناسایی 47 بیمار مبتلا به کرونا

وزارت بهداشت از شناسایی 47 بیمار مبتلا به کرونا و فوت پنج بیمار طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

47 بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۶۷۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۷۴۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۳۱۴ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۳۲ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته سه هزار و ۷۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. از دیروز تا امروز ۲۸ آبان و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۶ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۵۹ هزار و ۲۵۸ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، پنج بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۲۵ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۳۳۴ هزار و ۶۶۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۸۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۵۴ میلیون و ۵۰۲ هزار و ۵۶۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، چهار شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۳۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha