کد خبر: 4102182
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
حبشی تاکید کرد:

نمایش بی‌حجابی در هر فیلمی باعث توقیف آن خواهد شد

مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی گفت: در صورت تصویربرداری از بازیگران زن بی‌حجاب در هر فیلمی، فیلم موردنظر در هر مرحله‌ای از ساخت و تولید، متوقف خواهد شد.

به گزارش ایکنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی، بهمن حبشی مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی در واکنش به خبر فیلمبرداری برخی آثار سینمایی در دو شکل بی‌حجاب و باحجاب گفت: بر اساس اطلاع موثق سازمان سینمایی چنین خبری صحت ندارد و هیچیک از فیلم‌های سینمایی در حال تولید دست به چنین اقدام قانون‌شکنانه‌ای نزده‌اند.

وی افزود: بدیهی است در صورت صحت چنین خبری، فیلم موردنظر در هر مرحله‌ای از ساخت و تولید، متوقف و تبعات جبران‌ناپذیری را برای سازندگان اثر در پی خواهد داشت.

حبشی ادامه داد: توصیه ما به عنوان سازمان سینمایی به سرمایه‌گذاران، تهیه‌کنندگان و کارگردانان این است که مراقب اسم، اعتبار و سرمایه خود باشند چرا که تبعات هرگونه تخطی از قوانین رسمی کشور متوجه عوامل اصلی خواهد بود.

وی عنوان کرد: سینمای ایران همواره سینمایی شریف، قانونمند و متعالی بوده و بدون تردید مطابق با قوانین رسمی و موجود کشور به حیات پر برکت خود ادامه خواهد داد.

مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی اعلام کرد: بر اساس پیگیری‌ها و اطلاع دقیق مسئولین سازمان سینمایی پروژه‌های در حال تولید کاملاً منطبق بر قوانین و مقررات در حال تولید است و حاشیه‌سازی‌ها تاثیری بر روند طبیعی تولید و زیست حرفه‌ای و قانونمند سینماگران نخواهد گذاشت.

لازم به ذکر است که چند روز پیش، محمدرضا شفیعی؛ تهیه‌کننده سینما در خبری اعلام کرده بود که برخی فیلم‌ها با دو ورژن باحجاب و بی‌حجاب فیلمبرداری می‌شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha