کد خبر: 4103923
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱

همایش راه‌حل‌های قرآنی برای حل چالش‌های معاصر در مالزی برگزار می‌شود

بنیاد مالزیایی وارثان امت اخلاص نشستی یک روزه را با موضوع راهکارهای قرآنی برای چالش‌های معاصر با حضور کارشناسانی از چند کشور جهان برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا به نقل از قرآن اور، بنیاد مالزیایی وارثان امت اخلاص (Yayasan Warisan Ummah Ikhlas ) نشستی را با موضوع راهکارهای قرآن برای مسائل معاصر برگزار می‌کند.

این بنیاد در پایگاه اطلاع‌رسانی خود نوشت: بعید است جهان پس از شیوع کرونا به دوران قبل از آن برگردد. از ژانویه 2020، بسیاری از روندهایی که در حال حاضر در اقتصاد جهانی در حال انجام است، تحت تأثیر این بیماری همه گیر تضعیف شده است. چنین تغییرات شدیدی ابهامات بیشتری را وارد زندگی مردم کرده و مردم از آنچه در آینده در انتظارشان است نگران هستند.
افراد با ابعاد مختلفی از چالش‌های زندگی روبرو هستند، از جمله چالش‌های مالی، شغلی، خانواده والبته چالش‌های اجتماعی و معنوی. آیا می‌دانیم که قرآن، به ویژه سوره سجده، برای این مسائل راه حل ارائه داده و می‌تواند به ما قدرتی بدهد که از این طوفان‌ها به سلامت عبور کنیم؟ 
بنیاد وارثان امت اخلاص همایش بین‌المللی قرآن 2022 را با موضوع «مقابله با چالش‌ها: راه حلی از سوره سجده» برگزار می‌کند تا راه حل‌هایی را در مواجهه با چالش‌های زندگی کشف کنیم: بیایید با شرکت در همایش جهانی قرآن 2022 راه حل‌ها را بهتر بشناسیم.
مرهینی یوسف، مدیر اجرایی این بنیاد گفت: این همایش جهانی قرآن آخرین برنامه بزرگ سال جاری است که راه حل هایی را در مواجهه با چالش‌های مختلف زندگی امروزی ارائه می‌دهد. وی افزود: انتظار می‌رود این همایش به جامعه کمک کند تا فرمولی را از کتاب خدا دریافت کنند و بدانند که قرآن راه حل مقابله با چالش‌های مختلف است. ما برای رویارویی با چالش‌های مختلف زندگی به نیروی درونی نیاز داریم.

در این همایش سخنرانان و کارشناسانی از شش کشور مالزی، اندونزی، بنگلادش، فلسطین، مصر و ایالات متحده حضور خواهند داشت.

این همایش فردا 3 دسامبر 2022 (شنبه 12 آذر 1401) ساعت 8:30 صبح الی 18:30 به وقت مالزی در  سالن پردانا MITI، در کوالالامپور برگزار می‌شود. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha