کد خبر: 4104537
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۷
رئیس جمهور بیان کرد:

ضرورت اطلاع‌رسانی به‌موقع و شفاف عملکرد دولت

حجت‌الاسلام رئیسی از رئیس جدید شورای اطلاع‌رسانی دولت خواست از همه ظرفیت‌ها برای هماهنگی دستگاه‌ها در اطلاع‌رسانی به موقع، دقیق و شفاف و تبیین عملکرد دولت برای افکار عمومی و تقویت روابط مردم با دولت استفاده کند.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، عصر امروز، 13 آذرماه در جلسه هیئت دولت با اشاره به آماده‌سازی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، بر لزوم بازنگری نهایی این لایحه قبل از ارائه به مجلس شورای اسلامی به منظور تطبیق احکام و جداول آن با رویکرد ضد تورمی دولت تأکید کرد.

رئیس جمهور، با بیان اینکه پرهیز از اتخاذ تصمیمات و اقدامات تورم‌زا، رویکرد اساسی دولت سیزدهم است، خطاب به مسئولان مربوطه گفت: در تنظیم لایحه بودجه برای تسهیل دسترسی آسان و ارزان آحاد جامعه به پنج اولویت اساسی اقلام خوراکی، آب، مسکن، سلامت و خودرو توجه و برنامه‌ریزی کنند.

در ادامه این جلسه، رئیس جمهور بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در دولت تأکید کرد و وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی ملکف شدند تحقق این اهداف را در اولویت‌های کاری خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام رئیسی همچنان به تغییرات در شورای اطلاع‌رسانی دولت اشاره کرد و در ادامه از رئیس جدید این شورا خواست تا از همه ظرفیت‌ها برای هماهنگی دستگاه‌ها در اطلاع‌رسانی به موقع، دقیق و شفاف و تبیین عملکرد دولت برای افکار عمومی و تقویت روابط مردم با دولت استفاده کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha